Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Tragiczny koniec rządów Lecha Kaczyńskiego

Tragiczny koniec rządów Lecha Kaczyńskiego

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 211 total)
  • Author
    Keymaster

Barusz, a czy Twoim zdaniem Pośpieszalski nie udaje bezstronnego? Obejrzałem tylko 4/6 odcinka, przyznaję, ale tylko dlatego, że więcej nie mogłem zdzierżyć. Telewizja nie pokazuje prawdy, my ją pokazujemy - te tłumy kochają PiS i zostały bezwstydnie zmanipulowane przez PO. Krokodyle łzy polityków PO (którzy jakoś nie mają prawa się wzruszyć chociażby nad śmiercią swoich znajomych, przyjaciół - bo przecież wszyscy płaczą po LK) i... no sam przyznaj 🙂

kotek
    Participant

Znalazlam ciekawy filmik. [klik]

Co o tym myslicie?

fluor
    Keymaster

Nie pasuje mi słowo "truth" w nazwie filmu, który jest tak pełen spekulacji.

kotek
    Participant

Nie pasuje mi słowo "truth" w nazwie filmu, który jest tak pełen spekulacji.

Tytul filmu jest stworzony przez uzytkownika. A, ze uzytkownik podpisuje sie jak jego autorka 😉 Za pewne liczy na zwiekszenie liczby odwiedzin. Intrygujacy tytul to polowa sukcesu, prawda?

Match
    Participant

Proste pytanie - komu by to miało służyć?

Elvenking
    Participant

Teoretycznie temu żeby bezproblemowo zamontować w Polsce ekipę przychylną Rosji.

Match
    Participant

Po co? Wybory i tak by się niedługo odbyły - Kaczyński praktycznie nie miał szans na reelekcję.

Barusz
    Participant

Ale pp. Gęsicka, Natali-Świat, Stasiak, Wypych i Handzlik byli nadziejami PiSowców na przyszłość.Inna rzecz, że ja też uważam teorię spisku za niewiarygodną.

kotek
    Participant

Teorie spoiskowe sa zawsze nieprawdopodobne, ale nie zawsze to co najbardziej prawdopodobne sie dzieje. Czy 9 lat temu, ktos watpli, ze atak na WTC to sprawka talibow?

Barusz
    Participant

Al-Kaida to nie to samo co Talibowie.A tuż po samym ataku za równie prawdopodobny uważano tzw. "Akt terroryzmu wewnętrznego", tj. atak ze strony którejś z licznych rdzennie amerykańskich grup antyrzadowych.

Cross
    Keymaster
    kotek
    Participant

Al-Kaida to nie to samo co Talibowie.

A tuż po samym ataku za równie prawdopodobny uważano tzw. "Akt terroryzmu wewnętrznego", tj. atak ze strony którejś z licznych rdzennie amerykańskich grup antyrzadowych.

Owszem, uzylam skrotu myslowego. Powinnam sprecyzowac. Masz racje 🙂

A co do spekulacji zaraz po zamachu, to akurat pamietam to dosc dobrze (spedzilam wtedy miesiac w gipsie prawie caly czas ogladajac TV 😉 ) i spekulowano na ten temat w zasadzie non stop. Nie bylo chyba osoby, ktora sie na ten temat nie wypowiadala i zasadniczo wszystkie opcje byly brane pod uwage, ale zdecydowanie faworyzowane byly te, ktore wywodzily sie z kregow islamskich 😉

Cross
    Keymaster

E tam, islamiści to luz, czytałem blog gdzie typ dowodził, że zaatakowano samolot bronią skalarną, która odparowała ciała (dlatego trumna prezydenta jest pusta, a z jego żony została tylko dłoń z obrączką). I po co oglądać SF? 🙂

fluor
    Keymaster

TVP ma "Solidarnych" i dokumenty Pośpieszalskiego - odpowiedź z zupełnie innej strony:

Barusz
    Participant

Idealnie oddaje różnice między stronami konfliktu.

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 211 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram