Forum Fandom Kluby i grupy USS Silesia TOTALNA MARTWICA NA TYM FORUM!!!! ZAGLĄDA TU KTO?????

TOTALNA MARTWICA NA TYM FORUM!!!! ZAGLĄDA TU KTO?????

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Zelter
    Participant
    #2198

    Ludzie trzeba rozruszać trochę to forum. 😀 Ale Ja sam nie dam rady. Coś drętwe to śląskie trekowe towarzycho. Płytek z serialami się boją udostępnić - Szefo tak mi napisał w mailu. Dzięki za odpowiedź. Niestety jak chcesz liczyć na innych to lepiej licz na siebie. Trudno Bez łachy. 👿 Ja się nie boję a moja kolekcja się powiększa z dnia na dzień. Jak coś ktoś potrzebuje to dajcie znać, może to mam to chętnie udostępnię.Spotkania coś też nie wypalają. Na Shrka 2 to mogę zabrać laskę na pierwszej randce żeby złapać za kolanko, a nie poważnych przedstwicieli Śląskiego Oddziału GF.Ludzie są wakacje. Trochę luzu. Dajcie czadu.Strona śląskiego odziału też jest martwa. Zbieram na wieniec. 😈 Nie miejcie mi za złe ale żeby w 5 milionowej aglomeracji panował taki niedostatek Trekkerów to mnie przeraża i niepokoi zarazem. Widocznie w tym dziwnym kraju Star Trek jest na wymarciu i zginie do końca tak jak dinozaury.Ale pozostanie tylko jeden samotny Kultywator Trendu w walce z niewiernymi. Pozdrawiam wszystkich i nie liczę na odpowiedź.Jeśli pojawią się tutaj jakieś wulgaryzmy i krytyka wobec mojej osoby to WYBACZAM WSZYSTKIM. :lol:P.S. Zobaczcie se co wyprawiaja Warszwioki. Koszulki srulki i inne pierdoły. A u nas co??

    drupi
    Participant
    #20958

    A u nas odzywa sie koles, ktory nie wiem czy cos robi. Wlasnie temu ze wakacje ciezko jest sie spotkac kazdy gdzies bywa. Poza tym slaski POGF zawsze opieral sie na liscie dyskusyjnej i tak pewnie pozostanie. Choc stamtad tez wieje nuda. Takie zycie ale przyjdzie jesien i moze wreszcie porzadne spotkanko sie trafi. A trekerow Ci u nas w miare dostatek, tylko robic sie nie chce 😀

    Zelter
    Participant
    #20959

    O kurde ktoś się obudził. I to dość szybko. Widać, że wielu tu obserwatorów. 😆

    BSL
    Participant
    #20961

    Drogi Zelter`u mam swoje źródła które cos doniosły. Jak wyrażałeś się na temat spotkania ( grill ) u Lir … nie będę tego przytaczał bo osoba która mi o tym mówiła zrobiła to jakiś czas temu i nie chciałbym niczego przekręcić. W każdym razie nie było to przyjemne. Czego ty się spodziewasz ze powiesz ze chcesz seriale filmy itd. to każdy ci przyleci i da tak na ładnie oczy czy z tego powodu ze miałeś wypadek samochodowy i na spotkaniu u Lir chodziłeś o kulach ?? Może być się kiedyś pojawił na spotkaniu przedstawił się ładnie i powiedział czego chcesz może wtedy ludzie Cię poznają i stwierdza czy warto Ci cos udostępniać. Tylko nie mów ze pojawisz się teraz w sobotę bo raczej nic z niej nie będzie … A dot. Shrek`a 2 chyba wszystkie oddziały wybrały się na swoich spotkaniach na seans.Dot. strony śląskiej pieniaczki proszę na moje prywatne konto czekam z niecierpliwością

    Zelter
    Participant
    #20975

    Uderz w stół to nożyce się odezwą...Kolego do czego ty pijesz?? Właśnie tak było: Przyjechałem pod żabę, przedstawiłem się zabrałem autem jedną osobę na spotkanie. Grzecznie zapytałem czy ktoś coś ma i udostępni. Lecz nie mogłem dłużej posiedzieć. Więc nie wciskaj kaszany że zrobiłem cos nieprzyjemnego. Nawet nie wiem co by to mogło być. Co cię tak bardzo uraziło. Wrażliwy jesteś.Co do moich kul, to jakoś nie miałem zamiaru wzbudzać sensacji.Dlatego nie siej jakiś niestworzonych plotek. Bo ludzie gotowi w to uwierzyć.Pozdrawiam

    drupi
    Participant
    #20978

    Co wy wszyscy tacy nerwowi> wiec tak po pierwsze nie robi sie tak ze przychodzi sie na spotkanko pierwszy czy drugi raz i prosi sie o plyty itp itd. Ludzie Cie nie znaja i nie masz pewnosci pozyczajac ze zobaczysz swe plyty jeszcze. Poza tym forum to nie istnieje chyba do wyrzucania sie i klocenia. Zalatwcie to miedzy soba. Mamy sie laczyc a nie dzielic. Bez sensu jestescie obaj. Koniec z klotniami.

    BSL
    Participant
    #20990

    Najlepiej zamknac ten temat i sprobowac wybaczyc innym to co powiedzieli ...

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram