Forum Fantastyka Star Trek TOS, TNG, DS9 i VOY - plusy i minusy serii ST

TOS, TNG, DS9 i VOY - plusy i minusy serii ST

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 708 total)
  • Author
    Posts
  • zdarom
    Participant
    #61441

    :

    mój własny cytat z poprzedniego postu:

    "transfer 480kbs, z czego rzeczywisty to max 10kbs."

    youtube i inne nie wchodzą w grę.

    Nie wiem czy wolno mi tu o tym pisać ale takim programem jak MoorHunt czy Ygoow wyciągniesz około 40-50kbs. Największym problemem byłoby zdobycie do nich Hashcod'ów (mam nadzieję że dobrze napisałem).

    r_ADM
    Participant
    #61444

    Avenger niech zgadne. Jestes typowym polskim nastolatkiem, roszczeniowo nastawionym do swiata i uwazajacym, ze wszystko mu sie nalezy... za darmo oczywiscie.A skoro juz skonczylismy uprzejmosci to jak mozesz oceniac czy cos jest drogie czy nie skoro nie masz wlasnych pieniedzy albo masz ich na tyle malo, ze nie stac cie na dobra 'nie pierwszej potrzeby' ?

    Lo'Rel
    Participant
    #61446

    Ale dlaczego typowy trekker ma mieć brzuszek i czterdziechę? Ja też jestem typowym trekkerem, bez brzuszka i ledwie ćwierć wieku mam na karku. Ja wiem, czy można opisać "typowego" trekkera? Chyba że mówimy o wariatach zamkniętych w piwnicach przerobione na mostki, mówiących po klingońsku i odciętych od ludzi i świata, to już jest ostra przeginka.

    Avenger
    Participant
    #61453

    Avenger

    niech zgadne. Jestes typowym polskim nastolatkiem, roszczeniowo nastawionym do swiata i uwazajacym, ze wszystko mu sie nalezy... za darmo oczywiscie.

    Masz całkowitą rację. 😉

    Ale dlaczego typowy trekker ma mieć brzuszek i czterdziechę? Ja też jestem typowym trekkerem, bez brzuszka i ledwie ćwierć wieku mam na karku. Ja wiem, czy można opisać "typowego" trekkera?

    Gdzieś to wyczytałem, że tak wygląda. ale raczej nie na tym forum.

    Chyba że mówimy o wariatach zamkniętych w piwnicach przerobione na mostki, mówiących po klingońsku i odciętych od ludzi i świata, to już jest ostra przeginka.

    Też chciałbym miec taką piwnicę. =]

    The D
    Participant
    #61509

    Przeciętny polski trekker ma 20-30 lat. Nie pytajcie skąd wiem, bo nie powiem 😉

    Lo'Rel
    Participant
    #61511

    No coś tak około nic więcej 🙂

    zdarom
    Participant
    #61571

    no powiedzmy że coś w tym jest. Znam kilku fanów Treka i wszyscy mieszczą się w tym przedziale.

    Eviva
    Participant
    #61638

    Przeciętny polski trekker ma 20-30 lat. Nie pytajcie skąd wiem, bo nie powiem 😉

    Zawsze podejrzewałam, ze jestem nieprzeciętna ( w różnym tego słowa znaczeniu).

    Tom
    Participant
    #61701

    Posty przeniesione z tematu o najwspanialszym statku ST:

    W przypadku galaxy zgadza się, a jednak często brał udział w bitwach w całości. Cóż, skoro Gwiezdna Flota zgodziła się na wdrożenie Promka do służby to musiał spełniać oczekiwania władz. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z siły ognia Warbirda, może faktycznie zbyt łatwo poradził sobie z Romulanami, co i tak nie zmienia faktu, że to bardzo ciekawy projekt.

    Ot kolejny fantastyczny pomysł ekipy od Voya. Na tym etapie (środek 4. sezonu) tego typu zjawiska nie powinny już nikogo dziwić. Trzeba zignorować i skupić się na innych, dobrych aspektach tego odcinka i serialu, jak np. [10min myślenia] ...poczucie humoru postaci?

    Lo'Rel
    Participant
    #61702

    Czyżbyś Tomie nie widział żadnych pozytywów w serialu?

    Tom
    Participant
    #61703

    Nie no, jakieś się znajdą, zwłaszcza bliżej początku niż dalej. Ale generalnie Voy nie wytrzymuje konkurencji z innymi serialami scifi. Szkoda, bo sam pomysł na serial mieli całkiem niezły, ale po drodze komuś musiało zabraknąć tzw. jaj ;).

    Eviva
    Participant
    #61704

    Nie no, jakieś się znajdą, zwłaszcza bliżej początku niż dalej. Ale generalnie Voy nie wytrzymuje konkurencji z innymi serialami scifi. Szkoda, bo sam pomysł na serial mieli całkiem niezły, ale po drodze komuś musiało zabraknąć tzw. jaj ;).

    Jestem na takim głodzie, że przyjme serial nawet bez jaj.

    Lo'Rel
    Participant
    #61730

    A ja właśnie bym powiedział, że późniejsze sezony są lepsze. Jasne, trafiają się epizody słabe, ale jak dla mnie tendencja jest mocno zwyżkowa, na pewno pod względem aktorskim są lepsze. A najciekawszy jest dla mnie piąty sezon, czwarty i szósty.

    Eviva
    Participant
    #61758

    Pogubiłam się. Piąty, szósty i siódmy sezon CZEGO?

    Akeen
    Participant
    #61759

    Pogubiłam się. Piąty, szósty i siódmy sezon CZEGO?

    Pierwszego drugiego i czwartego sezonu 🙄

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 708 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram