Forum Trek.pl Newsy Star Trek Top 25 postaci ze Star Treka

Top 25 postaci ze Star Treka

Viewing 9 posts - 91 through 99 (of 99 total)
  • Author
    Posts
  • Match
    Participant
    #72869

    w szczególności wolałbym więcej różnych Vorta niż ciągle tylko jednego

    W zasadzie to Weyoun to byli różni Vorta 😛

    Barusz
    Participant
    #72870

    W zasadzie różni, ale w zasadzie ten sam :lol:Pamiętam, że jak przy zdobywaniu broni Breenów pojawiła się inna, żeńska, Vorta (tylko po to, by za moment zginąć ;P), to się cały ucieszyłem i uświadomiłem sobie, jak bardzo mi ich brakuje.Właśnie, teraz widzę, że z mojej listy wynika, że ST to jednak stanowczo serial "o chłopcach, dla chłopców" ;>

    Mar
    Participant
    #72873

    Moja lista, zrobiona na szybko, czyli intuicyjnie:

    5) Erzi Dax.

    4) Soval.

    3) Leonard McCoy.

    2) Nog.

    1) Odo.

    Sam się sobie dziwię, że nie ma Weyouna, Garaka i Dukata, ale to chyba dlatego, że dwaj pierwsi jakoś w końcu wywołali przesyt (w szczególności wolałbym więcej różnych Vorta niż ciągle tylko jednego), a Gul Dukat był fajny, dopóki nie zrobili z niego osoby chorej psychicznie.

    U mnie jakoś Garak nie wywołał przesytu 🙂 ale co do Dukata w pełni się zgadzam. No i jak ja mogłam zapomnieć o Sovalu?!! Wrzuciłaby, go do pierwszej dziesiątki (chyba by się tam trochę ciasno zrobiło...)

    Eviva, może jakąś grupę wsparcia utworzymy? 😉

    Eviva
    Participant
    #72874

    Eviva, może jakąś grupę wsparcia utworzymy? 😉

    Byłoby nieźle - szczególnie, ze też doceniasz Sovala, jak widzę. To moja ulubiona postać w ENT.

    Mar
    Participant
    #72875

    Eviva, może jakąś grupę wsparcia utworzymy? 😉

    Byłoby nieźle - szczególnie, ze też doceniasz Sovala, jak widzę. To moja ulubiona postać w ENT.

    Moja również! W ogóle mam słabość do Wolkan 🙂

    A żeby nie było OT, to muszę powiedzieć, że ranking najlepszych scen też jest niezły. Zwłaszcza pasują mi idealnie dwa pierwsze miejsca.

    Eviva
    Participant
    #72877

    Mnie też to pasuje. A co do Wolkan, to sama mam do nich wielka słabość. Są fascynujący, chociaż i Andorianie z ENT byli całkiem do rzeczy. Lepsi niz ci z TOS.

    zdarom
    Participant
    #72878

    W TOS Andorianie byli takim mini dodatkiem, niewiele o nich wspomniano, dopiero Entek coś o nich powiedział.

    Eviva
    Participant
    #72881

    W TOS Andorianie byli takim mini dodatkiem, niewiele o nich wspomniano, dopiero Entek coś o nich powiedział.

    Dlatego lubię ENT i jestem wściekła, że zmarnowano taki potencjał. Z tego mógł być o wiele lepszy serial niz był, i nie zakończyłby się tak sromotnie. Wartoby na jego podstawie zrobić nowy, tylko lepszy.

    Q__
    Participant
    #242947

    Rankingi postaci ze ST, z podziałem na kategorie 😉 :
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLFYjb8nlbMyRY7kK94j4SPWxSDNpUiX-H

Viewing 9 posts - 91 through 99 (of 99 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram