Forum Trek.pl Newsy Star Trek Top 25 postaci ze Star Treka

Top 25 postaci ze Star Treka

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 99 total)
  • Author
    Posts
  • master_bruce
    Participant
    #4651

    Serwis IGN.com opublikował listę 25 najpopularniejszych postaci ze świata ST. Pierwsza piątka wygląda następująco:

    • James T.Kirk
    • Spock
    • Jean-Luc Picard
    • Data
    • Leonard McCoy

    Pozostała część listy znaleźć można tutaj.

    Pojawiły się również listy: 10 najlepszych momentów ze Star Treka oraz 10 najgorszych momentów ze Star Treka.

    Barusz
    Participant
    #72604

    Widać, że TOS-TNG rządzi 😉 No i brak Wesley'a oraz Neelexa na liście najgorszych podejrzany ;] Generalnie obie listy wydarzeń tyczą tych pamiętnych momentów, istniejących w powszechnej świadomości widzów. Jedyne, co mnie cieszy, to obecność obu Cardachów na liście ulubionych postaci, no i dość wysokie miejsce Odo - dla mnie najlepsza postać z ST.

    Match
    Participant
    #72606

    Nieskie miejsca Garaka i Scotty'ego dyskwalifikują tę listę 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #72608

    Nieskie miejsca Garaka i Scotty'ego dyskwalifikują tę listę 😉

    To samo pomyślałem jak zobaczyłem Scotty'ego.

    Listy momentów są - powiedziałbym - dyskusyjne. Czy to, że scena jest śmieszna oznacza, że jest kiepska? Wszystko zależy od znaczenia słowa najgorsze. Dla mnie najgorsze są te, w których widzimy zniszczenie Enterprise (Star Trek III i Star Trek VII), bo uważam go za bardzo ważny element Star Trek.

    Eviva
    Participant
    #72611

    TOS rządzi! I tak być powinno. Kirk na pierwszym, Spock na drugim - jak zawsze.

    Infango
    Participant
    #72615

    Seven of Nine na 12 !!! 😥 Borg Queen na 24 !!! 😥 Ta lista jest do bani ! 🙄

    Eviva
    Participant
    #72616

    Seven of Nine na 12 !!! 😥

    Borg Queen na 24 !!! 😥

    Ta lista jest do bani ! 🙄

    To Ty tak uważasz.

    Coen
    Participant
    #72617

    Nie wiem czy do bani czy nie, wiem ze ja się z nim nie zgadzam. Zarówno przez wysokiej, ba najwyższe miejsca Tosowców, który dla mnie był najgorszym serialem spod znaku ST jak i brak Martoka dyskwalifikują te listę w moim odczuciu. To jest moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.

    Zarathos
    Participant
    #72618

    Ja wiem, dlaczego Kirk jest pierwszy. Ludzie w Stanach raz posłuchali tego: http://www.youtube.com/watch?v=U0GAjK64VZg. Niektóre koszmary pamięta się do końca życia 😛

    Natomiast zgodzę się, że Nimoy zasługuje na wysoką pozycję. Świetny aktor, nieźle znajdował się w roli Spocka.

    Jamjumetley
    Participant
    #72620

    Ja wiem, dlaczego Kirk jest pierwszy. Ludzie w Stanach raz posłuchali tego: http://www.youtube.com/watch?v=U0GAjK64VZg. Niektóre koszmary pamięta się do końca życia 😛

    To lepsze: Click! 🙂

    zdarom
    Participant
    #72621

    A ja się cieszę że wspaniały Data jest tak wysoko na liście.

    Xalein
    Participant
    #72623

    Jak na mój gust to Kira i Q za wysoko są.

    Cross
    Keymaster
    #72625

    Kirk na pierwszym, Spock na drugim - jak zawsze.

    A powinno być odwrotnie.

    r_ADM
    Participant
    #72629

    W kazdym takim rankingu zrobionym w stanach zawsze wygra tos/zaloga tos bo tam ludzie z nimi kojarza calosc treka. Nic to wspolnego z obiektywna ocena wartosci nie ma, ale coz.

    Breen
    Participant
    #72639

    Dziwne, że na tej liście nie ma Thot Gor'a.. ;).. Swoją droga pierwsza 3 była bardzo przewidywalna.. Chociaż ja wyżej umieściłbym J.L Picarda.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 99 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram