Forum Trek.pl Newsy Star Trek Tom Cruise w Star Trek XI?

Tom Cruise w Star Trek XI?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #3688

    Kilka miesięcy temu dość głośne na internetowych portalach w USA plotki wiązały jednego z najbardziej znanych amerykańskich aktorów - Toma Cruise (Top Gun, Mission Impossible, Oczy szeroko zamknięte) z małą rolą w najnowszym pełnometrażowym filmie spod znaku Star Trek. Reakcją na te informacje było zdecydowane dementi zarówno aktora jak i jego otoczenia o możliwym pojawieniu się jego osoby w filmie. Tymczasem według portalu IESB.net Cruise dziś odwiedził plan zdjęciowy ST XI.

    [more]Aktor miał pojawić się na planie zdjęciowym Star Treka na zaproszenie reżysera - J.J Abramsa. Wizyta miała miejsce w Los Angeles i trwała ponoć kilka godzin. Wprawdzie wszyscy zainteresowani nadal zaprzeczają pojawieniu się Cruise'a w filmie, niewykluczone jednak, że aktor nakręcił lub też nakręci mały epizod, będący prezentem dla fanów Star Treka, który pojawi się w ST XI. Więcej na IESB.net.[/more]

    lszekg
    Participant
    #57106

    Ujmę to tak: Buahahah, haha ha hahaha buaha. To już zgroza dla Star Treka. Trek idzie na dno. Jak zobaczę może zmienię zdanie.

    Enclave
    Participant
    #57110

    do aktora nic nie mam ale jaki to ma cel? ze niby pokaze sie na 5 minut i dzieki temu zwiekszy ogladalnosc?

    Pah Wraith
    Participant
    #57318

    Nie, po prostu Cruise jest fanem ST i tak jak ja, Cawley i pewnie także i wy chciał się pojawić w filmie.Swoją drogą, nie rozumiem, czemu tzw. cameo miało by powodować "pójście na dno" Treka...

    Dalek
    Participant
    #57347

    Wielkie NIE dla Tom Cruise w ST11. Gostek propaguje "ideologie" scjentologow, wrzuca do swoich filmow ich "idee". Szuka dla nich kolejnych frajerów, z których będą wyciągać kasę. Niech chcę skażenia Treka czymś takim.

    http://www.xenu.net/

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram