Forum Trek.pl Newsy Star Trek TNG w edycji "odchudzonej" jednak z dodatkami

TNG w edycji "odchudzonej" jednak z dodatkami

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #2787

    Wbrew zapowiedziom Paramountu o zawartosci tzw. "odchudzonej edycji" DVD trekowych seriali (wiecej informacji znajdziecie tutaj) pierwszy z serii set zawierajacy serial The Next Generation bedzie mial jednak plyte z dodatkami taka jaka znalazla sie w normalnym wydaniu dvd TNG. Oznacza to ze za znacznie nizsza cene niz wczesniej, czyli niecale 35 funtow bedzie mozna nabyc pelne wydanie, rozniace sie od starszego jedynie jakoscia opakowania. Paramount jak na razie zapowiedzial wydanie boxa "odchudzonego" z dodatkiem tylko z TNG nie wspominajac o innych serialach. Wiecej na ten temat znajdziecie tutaj.

    hallass
    Participant
    #41041

    Nie mogę się doczekać. Ciekawi mnie tylko czy będzie to wydane u nas w czałości czy tylko wzorem poprzedniej edycji 2 sezony no i czy w końcu umieszczą polskie napisy.

    hallass
    Participant
    #41641

    Cóż kopię i kopię na temat nowego wydania i ito co znalazłem:

    http://www.amazon.de/exec/obidos/tg/stores...1786875-1239227.

    Czyli w niemieckim wydaniu nie ma polskich napisów. Czy to oznacza że u nas tego też nie będzie?

    Nie wiem za bardzo jak działa rynek płyt DVD ale czy żeby były polskie napisy to czy musi je wrzucić dopiero polski dystrybutor czy poprostu jak się coś wydaje w regionie 2 to jest takie samo w każdym kraju należącym do regionu drugiego.

    Ja wiem jedno napewno jak nie wrzucą napisów to ani złotówki nie wydam na ten serial.

    I. Thorne
    Participant
    #41645

    Ostudzę Twoje nadzieje, hallas. Polscy dystrybutorzy rzadko dodają polskie napisy do seriali (chyba że to bardzo popularne Lost czy Desperate Housewifes). Star Trek jest w naszym kraju produktem niszowym (lub raczej niewypromowanym) i nikomu nie opłaca się bawić się polonizowanie. Po prostu do sklepów internetowych (bo raczej wątpię, ze jakiś sklep poza Empikami będzie miał w sprzedaży) trafi wersja "europejska" - audio angielskie (zapewne też niemieckie) oraz kilka (naście) wersji napisów.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram