Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Tim Sale dalej maluje - możliwe spoilery

Tim Sale dalej maluje - możliwe spoilery

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #3423

  Tim Sale, artysta, który malował obrazy za jednego z bohaterów serialu Heroes Isaaca Mendeza powiedział, że dalej będzie rysował dla serialu.

  [more]

  Malarz zasugerował, że choć Isacc zginął, to w końcu jest ktoś kto przejmuje moce innych bohaterów. Jak pamiętamy z pierwszego sezonu, są nawet dwie takie postacie i obie posiadły moc Mendeza - Sylar i Peter Petrelli. Jak wiemy, los obu postaci jest niepewny. Gdy ostatni raz widzieliśmy Sylara, ten był poważnie rany. Natomiast Peter eksplodował w powietrzu, niedaleko Nowego Jorku. Choć powstało już kilka obrazów i ołówkowych szkiców do drugiego sezonu Heroes, to Sale mówi, że nie wie dla kogo tworzone są te rysunki. Ponieważ sam jest fanem serialu prosi producentów by ci przekazywali mu jak najmniej informacji tyczących się fabuły. Artysta dostaje scenariusze lecz ich nie czyta.

  Drugi sezon Heroes wystartuje 24 września. Odcinki będą nadawane w telewizji NBC w poniedziałki o godzinie 21 czasu wschodnioamerykańskiego.

  Źródło[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram