The Walking Dead

Viewing 6 posts - 31 through 36 (of 36 total)
  • Author
    Participant

UWAGA SPOILERY.No jak nie najlepszy odcinek w serialu to na pewno w TOP3, proporcje akcji i nudniejszych momentów wyważone idealnie.Ale nawet te nudniejsze z sensem i ciekawe.Carl stał się od dzisiaj moim herosem za odstrzelenie-wiadomo-kogo, jak ktoś wspomniał scena gdy Rick się dowiaduje o śmierci Lori zagrana perfekcyjnie, trochę mnie wgniotło w łóżko. Ciekawe tylko kto teraz będzie zajmował się noworodkiem skoro Richard musi przewodzić grupie a Carl też dobrze strzela, to pewnie mały wyląduje u Carol albo Maggie.Znowu w Woodsbury szykuje się konflikt na linii Michonne-Andrea, Governor Phillip robi swoje.Obstawiam już dziś, że to będzie najlepszy sezon z dotychczasowych.Narazie jest kapitalnie.

Match
    Participant

Pierwszy sezon podobał mi się średnio i przetrwałem tylko dzięki klimatowi post-apo. Drugi bardzo nierówny.Trzeci bardzo dobry i odcinki trzymają mniej więcej równy, dobry poziom. Ten niedzielny - fantastyczny!SPOILERWreszcie nie ma Lori!

Diabeu
    Participant

No i wczorajszy odcinek znowu bardzo dobry, szykuje się konfrontacja pomiędzy więzieniem a Woodsbury prawdopodobnie.

I. Thorne
    Participant

Ja ogladalem, tak ogladalem serial w TVP1 i sie poddalem.Pierwszy sezon bardzo dobry, ale drugi to byla zenada. Czy to "Moda na zombie" czy horror/thriller? Chodzą i gadają, gadają i chodzą. Czasami coś odstrzelą i w ogóle zachowują sie jak na pikniku. Na wszystkich mozliwych bogów, powinna być walka o przeżycie, a oni o własnym bezpieczeństwie nie myślą.Zombie są głupie, ale reagują na dźwięk, obraz i zapach krwi. To dlaczego nie działają parami, jeden strzela i mruga światłami wozu, a drugi wślizguje się tam gdzie trzeba? Czy naprawdę jest tak trudno pomysleć? Strzelają i dziwią się, że zombie przychodza. Latają w nocy w lesie i dziwią się, że potworek ich atakuje. W ogóle dziwią sie, że są zombie. I że chcą jeść. Ale nie, to przeciez chorzy ludzie, można ich uleczyć. Ciekawe jak skoro im ciało gnije...Jak zwykle zmarnowano dobry pomysł. Ale to normalka w USA. Zmarnowali Terminatora, Jericho i sporo innych rzeczy.

Flashbones
    Participant

Kolejny bardzo dobry odcinek. Sezon 3 cały czas trzyma wysoki poziom 🙂

Pitmistrz
    Participant

Faktycznie 2 sezon był mierny ale 3 puki co trzyma poziom.

Viewing 6 posts - 31 through 36 (of 36 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram