The Venture Bros

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Krusty
  Participant
  #5501

  Jak w opisie tematu... Jedni kochają South Park czy Family Guya inni wiedzą lepiej, że to Futurama jest królem seriali animowany, dla wszystkich którzy nie mogą się doczekać nowego sezonu przygód załogi Planet Express chcialbym polecić serial równie dobry a może nawet lepszy niż Futurama. Prze wami The Venture Bros:

  Dołączona grafika

  The Venture Bros to głównie parodia kultowej kreskówki Jonny Quest ale także GI JOE, komiksów Marvela, filmów szpiegowskich czy innych seriali action and adventure i twórczości Davida Bowie. Podobnie jak Futurama charakteryzuje się tym, że serial trzeba oglądać w całości bez skakania po odcinkach gdyż mamy tu do czynienia z efektem B5, podobnym rodzajem humoru, ciągle rozwijającymi się postaciami z bogatą historią, podobnie też jak w Futuramie wymagana jest znajomość gatunku i rzeczy które ten serial parodiuje by zrozumieć niektóre żarty. Jeśli więc uwielbiacie Futurame to nie ma szans by The Venture Bros wam się nie spodobał. Na zachętę The Best Of serialu.

  r_ADM
  Participant
  #87648

  Jeśli więc uwielbiacie Futurame to nie ma szans by The Venture Bros wam się nie spodobał. Na zachętę The Best Of serialu.

  Jakos mnie nie zachecilo to the best of wiec chyba szansa jest ;P

  Krusty
  Participant
  #87649

  Nie mogłem znaleźć nic lepszego na youtubie. 😉 A serial naprawdę polecam...

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram