Forum Fantastyka Star Trek The Picard Song.

The Picard Song.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    Posts
  • Tom
    Participant
    #2159

    Dla tych, ktorzy nie widzieli, serwis Trekpulse udostepnil jeden z kilku bonusow, jakie znalazly sie na plytach DVD z 5 sezonem ST:TNG. Plik (wmv) zajmuje ok 4mb, do sciagniecia tutaj.

    Coz... roootfl. 😉

    Gosiek
    Participant
    #20368

    Ściągajcie, bo warto. :mrgreen: Coś na kształt 'kosmicznej deszczowej piosenki' w wykonaniu Picarda - rotfl indeed. 😀 /me lezy i ryjePS. A tak przy okazji - Patrick Stewart odtwarzający postać Picarda właśnie dziś - 13 lipca - obchodzi urodziny. 😛

    Domko
    Participant
    #20372

    Totalnie mnie ten filmik zaskoczył. Jak widać, czasem nawet Picardowi może odbić. :D:D:D:D:D:D

    O`mus
    Participant
    #20373

    hmmmmmmm.................... to mnie zaskoczyło :D, ciekawe czy takie "odloty" bywały częste na planach filmowych treka

    Siwy
    Participant
    #20412

    To było kozactwo, czekałem na to że na końcu Pickard dostanie ataku śmiechu 😀 😀

    Piotr
    Keymaster
    #20413

    Jestem bardzo ciekawy z jakiej to okazji zostalo nakrecone. 🙂 Filmik jest boski. Brakuje tylko reszty zalogi patrzacej sie jak na wariata. 😉

    Gosiek
    Participant
    #20414

    Moim zdaniem reszta załogi powinna robić chórki w tle, ewentualnie balecik. 😉 To dopiero byłby rotfl - np. panowie pląsający w rytm muzyki, w pozycjach rodem z "Jeziora łąbędziego" a panie śpiewające przeciągłe 'aaa' w chórku. 😀

    Siwy
    Participant
    #20417

    Sory panowie ale po zakończeniu oglądaniu-czytaniu pewnego meczu sparingowego (1iga kopana) nie potrafiłem się powstrzymać przed odpaleniem jeszcze raz tego"klipu?" jest kozacki ,ale w tle powinny występować jakieś głosy? Super wynik i super "klip" jednego dnia .....coś się rypnie ............... 😕

    Piotr
    Keymaster
    #20418

    Moim zdaniem reszta załogi powinna robić chórki w tle, ewentualnie balecik. 😉

    O rany, wlasnie sobie wyobrazilem Worfa w baletkach. 🙂 To byloby powalajace. ;>

    Jackson
    Participant
    #20419

    a w Star Warsach takich dodatkow nie ma :evil:A w ogole przypomnialy mi sie czasy "podstawowkowe" - zdaje sie, ze uczylismy sie dokladnie tej samej piosenki

    mattik
    Participant
    #20421

    SUPPPER! 😀 Nasz kochany JLP (:mrgreen:) pokazany z innej strony. Załoga by się przydała, a gościnnie Spock też by nie zawadził :lol:.

    Maffick
    Participant
    #20426

    W dodatkach do VGR Season 2 w "Voyager Capsule: Tuvok" jest piosenka wykonywana przez Tim'a Russ'a. Wygląda to na singiel promujący jego poza trekową twórczość. On naprawdę dobrze śpiewa! 🙂

    Piotr
    Keymaster
    #20436

    Russ spiewa i to niemalo. Wydaje nawet plyty. Tzn wiem ze wydawal. Ale to nie to co wystep Picarda na mostku. 😉

    zork
    Participant
    #51723

    Poszukuje następujących plików video w standardzie mpeg1 mpeg2 mpeg4 divx xvid nawet mov byle by były w dobrej jakości a nie to co można znaleźć w serwisach lub na stronach www zripowane właśnie pliki z youtuba lub video.google co prawda są to wymienione powyżej standardy kodowania ale jakość ich pozostawia wiele do życzenia... Więc jeśli ktoś posiada to niech da znać skąd to można pociągnąć lub ewentualnie gdzieś wystawi będę bardzo wdzięczny...

    The Picard Song

    http://youtube.com/watch?v=-tP4LIj9QHM

    Star Trek The Next Generation Picard Tribute Song Techno

    http://youtube.com/watch?v=x7tqnQKoexM

    picard song v3

    http://youtube.com/watch?v=NyKBCYLtaCs

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram