Forum Fantastyka Star Wars The Mandalorian

The Mandalorian

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Keymaster

Ostatnio wszyscy żyją serialem o łowcy nagród, dziejącym się w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Seria zdążyła już zrzucić z tronu oglądalności Stranger Things. Mężczyzni oglądają dla klimatu i pewnego odświeżenia (ostatnie pełnometrażowe części sagi nie były zbyt dobre, ale zastrzegam - to moje zdanie), kobiety często dla Baby Yoda (wiem co mówię, zrobiłem rozpoznanie wśród znajomych 🙂 ). Są momenty słabsze i mocniejsze, a są i popkulturowe kalki, np. czwarty odcinek to ewidentna zrzynka z Siedmiu Wspaniałych/Siedmiu Samurajów.

mando

• This topic was modified 3 months ago by Cross.
    • This topic was modified 3 months ago by Cross.
    Q__
    Participant

Fajny serial. Sporo dziur logicznych, jak to w SW obecnej ery (zresztą nie tylko obecnej), od uproszczeń czasem zęby bolą, ale ogląda się b. dobrze, i w sumie im dłużej - tym przyjemniej. Chyba właśnie klimat decyduje. I (niektóre) postacie.

Cross
    Keymaster

Jestem zawiedziony pierwszym odcinkiem drugiego sezonu. Za duża kalka, mogliby już się odczepić od tych banth, Jawów, Ludzi Pustyni, sarlacców. Do tego dzieje się na Tatooine. No i czerw.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram