Forum Fantastyka Star Wars The Mandalorian

The Mandalorian

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Cross
  Keymaster
  #240303

  Ostatnio wszyscy żyją serialem o łowcy nagród, dziejącym się w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Seria zdążyła już zrzucić z tronu oglądalności Stranger Things. Mężczyzni oglądają dla klimatu i pewnego odświeżenia (ostatnie pełnometrażowe części sagi nie były zbyt dobre, ale zastrzegam - to moje zdanie), kobiety często dla Baby Yoda (wiem co mówię, zrobiłem rozpoznanie wśród znajomych 🙂 ). Są momenty słabsze i mocniejsze, a są i popkulturowe kalki, np. czwarty odcinek to ewidentna zrzynka z Siedmiu Wspaniałych/Siedmiu Samurajów.

  mando

  • This topic was modified 6 months ago by Cross.
  • This topic was modified 6 months ago by Cross.
  Q__
  Participant
  #240598

  Fajny serial. Sporo dziur logicznych, jak to w SW obecnej ery (zresztą nie tylko obecnej), od uproszczeń czasem zęby bolą, ale ogląda się b. dobrze, i w sumie im dłużej - tym przyjemniej. Chyba właśnie klimat decyduje. I (niektóre) postacie.

  Cross
  Keymaster
  #240646

  Jestem zawiedziony pierwszym odcinkiem drugiego sezonu. Za duża kalka, mogliby już się odczepić od tych banth, Jawów, Ludzi Pustyni, sarlacców. Do tego dzieje się na Tatooine. No i czerw.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram