The Herald Sphere - Jak przeżyć?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • Jadorg
    Participant
    #8339

    Spróbowałem kilka razy swoich sił w misji PVE The Herald Sphere. Oczywiście zanim to zrobiłem obejrzałem kilka filmów, nieco zmieniłem uzbrojenie konsole też nieco zmodyfikowałem. Bardzo się zdziwiłem, gdyż moją jedyną rozrywką, zresztą nie tylko moją, było klikanie w napis Respawn. Poziom trudności normal, w sumie kilka podejść zniechęciło mnie do dalszych prób. Respiło nas pomiędzy dużymi grupami heraldsów, i absolutnie nie dało się zrobić żadnego ruchu by oddalić się i zająć jedną grupą. Wiem że mój okręt nie jest już przestarzały, ale uzbrojenie chyba nie jest takie ostatnie. U.S.S. Kobayashi Maru Czy ktoś też miał podobne problemy, czy tylko ja jestem taki noob? 

    FAB
    Participant
    #121222

    Tak na szybko ode mnie:

    Widzę w Twoim okręcie duży bałagan. Z przodu antyprotony, z tyłu beam disruptor. Torpedy z tyłu i przodu. Ja osobiście zostawiłbym tylko torpedę z przodu, tylnią wymienił na wieżyczkę, a beam na Cutting beam, bo masz konsolę Borg.

    Konsole taktyczne można kupić we flotowej Iglicy, wkładając takie 4, będziesz miał dmg większy o jakieś 40-50% w porównaniu do tego co masz.

    Konsole eng wymieniłbym na cokolwiek innego.

    Oficerowie:

    Tac: APO3+APB1+2xCSV+2xTorpSpread

    Sci: HE zostaje, dodać TSS i TBR.

    Eng: ok.

    Jadorg
    Participant
    #121224

    Dziękuje za szybką i rzeczową odpowiedź. Zdam relacje zaraz jak tylko wszystko pozmieniam. 

    domirex
    Participant
    #121229

    Dla mnie lepsze od TSS jest ST gdyż przydaje się by zniwelowć działanie syubleonic beam(tego Intel) i zrestartować zegary po nim (czekać 30 s by strzelić to wieczność).

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram