The 4400

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 38 total)
  • Author
    Posts
  • Spok
    Participant
    #43943

    Pierwszy sezon był świetny. W drugim poddałem się po piątym odcinku. Podobno w trzecim sezonie jest nieco lepiej, ale ja już nie będę miał okazji przekonać się o tym. 😉

    Cross
    Keymaster
    #44680

    Jako fan 4400 zawiodłem się strasznie 13-tym odcinkiem, kończącym sezon trzeci. Szkoda...

    Skrypek
    Participant
    #44694

    Jako fan 4400 zawiodłem się strasznie 13-tym odcinkiem, kończącym sezon trzeci. Szkoda...

    A czemuż? Nie zrobili durnego cliffhangera (urywając na przykład w momecie jak cos ma wybuchnąć, spaść w przepaść lub gdy ktoś ma pistolet do łba przystawiony) tylko pozamykali te wszystkie story B, C, D itd. pozostawiając otwarty wątek główny. Jednocześnie uzyskali ładną klamrową kompozycję bo zakończyli podobnie jak sezon poprzedni.

    General
    Participant
    #47247

    Oglądałem pilota i musze przyznać, że nie czaje czym wy się zachwycacie. Ten serial to Roswell tylko z większą ilością kosmitów. Ile można kopiować jeden i ten sam wątek z pamiętnego X files??Który to już serial bazujący na nim??4400 ludzi przybyło w jakiejś świetlistej kulce. Przedtem porwalo ich światło okienka. Bajeczka tak oklepana, że brak słów. Scena w której chłopak wykorzystuje swoją nadludzką moc by pobić kolesia ze szkoły- widziałem ją chyba w 10 innych filmach. Nisko budżetowy gniot i tyle w tym temacie.

    Krusty
    Participant
    #47472

    Ja natomiast polecam ci tzw. metodę połowy tzn. by ocenić serial trzeba obejrzeć przynajmniej połowę gdyż tylko tak można wylewać na serialu swoje żale.

    General
    Participant
    #47525

    Jedna rzecz mi się podobała: ta piosenka wiecie jaka.

    Barusz
    Participant
    #54600

    Nowe ciekawe konto na youtube 😉

    http://www.youtube.com/profile_videos?user...4400Eps&p=r

    Dziewczyna naprawdę często wrzuca odcinki ST, pewnie z 4400 będzie podobnie 😉

    Tyranus
    Participant
    #55341

    Obejrzałem pierwszy sezon tego serialu i bardzo mi się podobał. Muszę się rozejrzeć za kolejnymi sezonami. 😎

    Enclave
    Participant
    #55354

    Jedna z zalet tego serialu jest ze leci akurat wtedy kiedy praktycznie nic nie leci wiec przynajmniej jest co ogladac, jednak ze seasony sa krotkie to slamazarnie sie to wlecze i tak po koncu 4rtego seasonu tak naprawde czlowiek stwierdza ze malo co sie dzialo w tym serialu,akcja wolno idzie do przodu. No ale w miare przyjemnie sie oglada nie jako jakis super extra swietny serial ale taki na rozloznienie raczej.

    General
    Participant
    #56617

    Dokładnie. Wczoraj naprawdę chciałem obejrzeć coś innego ale się nie dało bo w tv dno totalne. Wczoraj to były tylko wiadomości i W11.

    Aquenral
    Participant
    #76982

    // Mam nadzieję, że nie obrazicie się za ciągłe odkopywanie starych tematów 🙂

    The 4400.

    Ciekawa rzecz, bo to jeden z tych seriali, do których mam największy sentyment. Był to pierwszy serial, który oglądałem na bieżąco z datami premier za oceanem, pierwszy serial, który poznałem tak dogłębnie, pierwszy, który mnie tak zafascynował. Jaki był mój ból, gdy skasowano go po czwartym sezonie bez słowa wyjaśnienia, ech. Mnóstwo ludzi przestało oglądać przy trzecim sezonie, który rzeczywiście nie był nawet dobry, ale tym, którzy wytrwali, opłaciło się.

    Dla mnie The 4400 to już klasyka. Powiedzmy sobie prawdę: było mnóstwo zapychaczy, główna fabuła gubiła się w dziwnych miejscach, zbyt dużo uwagi poświęcano pojedynczym przypadkom 4400... Ale sam pomysł był świetny, bo mało który ówczesny serial oferuje taką fabułę. Rzadko też spotyka się takich bohaterów jak Jordan Collier, a jeszcze rzadziej substancje jak promycyna.

    The 4400 spełniało jeszcze jedną rzecz. Mianowicie pokazywało, że każdy może być nadzwyczajny.

    I to niekoniecznie z pomocą zastrzyku promycyny.

    Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że za jakieś dziesięć-piętnaście lat ktoś sobie o nich przypomni i powstanie epicki remake na miarę nowego Battlestara. Oby.

    I. Thorne
    Participant
    #77027

    Widzę, że dużo się poddało przy trzecim sezonie. A ja sie dziwę, bo to drugi bez bardzo słaby.Na początku pokazywano jak którys z 4400 zmieniał coś, nawet nieznacznie, każdy ich czyn, nawet smierć (tej co kochała kwiaty) cos tworzyły, zmieniały. A drugi sezon to praktycznie szukanie dziwnej zdolności i 4400 tygodnia.W trzecim było lepiej, Isabel jako potencjalna eliminatorka i sama końcówka pokazała, że serial miał potencjał. Najlepsze było było co stworzyły dzieciaki cofniete w czasie. Syntetyczna benzyna? Kolonie księżycowe? Fajowo.Czwartego sezonu jeszcze nie oglądałem, ciekawe co będzie.

    Flashbones
    Participant
    #77032

    Ja zatrzymałem się pod koniec 2 sezonu, ponieważ był słaby, ale pewnie dokończę, bo jak oglądało się prawie 2 sezony to trzeba obejrzeć całość.

    Aquenral
    Participant
    #77046

    W trzecim było lepiej, Isabel jako potencjalna eliminatorka i sama końcówka pokazała, że serial miał potencjał. Najlepsze było było co stworzyły dzieciaki cofniete w czasie. Syntetyczna benzyna? Kolonie księżycowe? Fajowo.

    Jak dla mnie, w trzecim sezonie mogliby zostac tylko The New World (obie części), Gone (również obie) oraz końcówkę: od The Starzl Mutation do Fifty-Fifty. Reszta to niepotrzebne nikomu fillery... No, jeszcze Being Tom Baldwin się jakoś broni.

    Natomiast w czwartym sezonie niepotrzebne są tylko trzy odcinki (4x02-04), a drugi sezon? Mnie się podobał. Był taki klimatyczny :>

    kaimada
    Participant
    #243902

    No i po 10-15 latach, tak jak chciał kolega powyżej, dostajemy reboot 4400.

    Tyle że wygląda trailer źle. Biedni czarni trzymani przez złych białych policjantów. Ehhhh... No i robi to The CW więc będę miał pewną próbkę umiejętności robienia rebootow przed Babylonem 5.

    Trailer tutaj:
    https://naekranie.pl/aktualnosci/4400-zwiastun-reboot-sci-fi

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 38 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram