Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Test dla miłośników Sapkowskiego i Wiedźmina

Test dla miłośników Sapkowskiego i Wiedźmina

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Author
    Participant

Jako że mesa to miejsce pełne różnych testów związanych z fantastyką, przyszła pora na kolejny - tym razem dotczący bohaterów sagi o Wiedźminie.

Pod tym linkiem znajdziecie test, który pozwoli Wam sprawdzić, do której z wykreowanych przez Sapka postaci jesteście najbardziej podobni.

Mi wyszedł Cahir, jako druga Angouleme a na trzecim miejscu Geralt. ;>

GWYNBLEIDD
    Participant

Jako ze moj nick wywodzi sie z siedmioksiegu Sapkowskiego wpisuje swoja wypowiedz jako pierwszy 😉 Tak wiec wyszedl mi z testu na miejscu pierwszym Emhyr var Emreis ;P a tuz za nim... Triss Merigold. Co ciekawe dopiero na miejscu 9'tym moja ulubiona postac z sagi Emiel Regis 😉

Uchi
    Participant

#1 Angouleme #2 GeraltHymm.....ciekawe.....

Zuza
    Participant

Hmmm, spodziewałam się innego wyniku, ale co tam ;)#1 Geralt#2 Angouleme#3 Cahir

fluor
    Keymaster

#1 Milva#2 Triss Merigold#3 Emhyr

Anonymous
    Guest

1. Geralt2. Yennefer3. AngoulemeSzkoda , że nie Emhyr lub Regis -> moja ulubiona postać z Sagi. 😀

Coen
    Participant

1. Geralt2. Cahir3. Emhyr Hmm...dawno już nie czytałem. Może ktoś przypomnieć kim był Emhyr?

Tom
    Participant

1. Geralt2. Angouleme3. Yennefer

Anonymous
    Guest

Hmm...dawno już nie czytałem. Może ktoś przypomnieć kim był Emhyr?

SPOJLER ZONE

Emhyr van Emreis lipny diuk Cintry i królewicz Maecht, imperator Nilfgaardu " biały płomień tańczący na kurhanach wrogów". 😀

Jego obesesją było odnalezienie Ciri. Dlaczego to już w książce...

Początkowo mroczna i okrutna postać w Pani Jeziora przechodzi jednak metamorfoze.

Liranna
    Participant

Mnie na pierwsym miejscu wyszła Milva. Akurat tak się składa, że Milva, Toruviel i Isnegrim to moje ulubione postacie z sagi.

Anonymous
    Guest

Wielka szkoda , że Dijkstry nie ma. 🙁 I Esterada Thyssena.

OmegaOne
    Participant

Triss Merigold... hmm choc profesja sie zgadza ;>

Eric Keitel
    Participant

1. Geralt2. Cahir3. Emhyr4. YenneferPierwsze dwa miejsca tak obstawiałym. Na trzecim Regisa się spodziewałem...Za to nie zaskoczył mnie Jaskier na ostatnim :>

Zeal
    Participant

1. Geralt.2. Cahir.3. Angouleme.4. Emhyr.n/c 😮

SuperKwęk
    Participant

#1 Angouleme #2 Cahir #3 Ciri #4 Geralt #5 Regis #6 Jaskier #7 Milva #8 Triss Merigold #9 Yennefer #10 Emhyr Cóż pierwszy post to i przywitać się trzeba i wyrazić nadzieje na dużo wspólnej zabawy na tym forum. A wracając do testu - Cahira to się spodziewałem ale żeby Ciri i Anguleme? A miałem nadzieje na Yarpena Zigrina.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram