Terra Nova

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 85 total)
  • Author
    Posts
  • Flashbones
    Participant
    #101317

    Tak w 7 odcinku wreszcie coś ruszyło.

    Cross
    Keymaster
    #101318

    Mnie nieodmiennie bawi, że policjant stał się wręcz niezbędnikiem Taylora. Nieważne, że wokół wszędzie wyszkoleni żołnierze. Na akcję idą głównie we dwóch. Nawet jak z łuków trzeba palnąć płonącymi strzałami to podkomendny usłużnie podaje dwie sztuki wiadomym osobom 🙂 Tragedia, w Polityce chyba był niedawno tekst o przygasającej gwieździe Spielberga i jego trwaniu w dziecinnych formach filmowych - coś w tym jest.

    Flashbones
    Participant
    #101319

    Masz racje Cross, że policjant z kicia stał się przydupasem Taylora, mnie denerwuje także, że Taylor i gliniarz są tacy bohaterscy, zdecydowanie wole Mirę i szóstkowych:)

    Galactica
    Participant
    #101323

    Problem w tym, że Szóstkowi z Mirą na czele to nie główni bohaterowie. Jak na razie. Zgadzam się z wami. Nasz szeryf i Papa Smerf tworzą najbardziej bohaterski i najlepszy duet jaki w ogóle mogli wymyśleć kiedykolwiek. Wszędzie razem walczą, myślą i kombinują. No prawie, ale wyjątki potwierdzają tylko, że Szeryf to ulubieniec Taylor'a.

    Jamjumetley
    Participant
    #101325

    zdecydowanie wole Mirę i szóstkowych:)

    Którzy, jak się okazuje, mieli tylko wykonać mokrą robotę. Prawdziwy Mastermind to syn Taylora. Obstawiam, że próbuje uruchomić tunel do przyszłości.

    To, co mnie uderzyło, to obecność dźwigni ręcznego otwierania po zewnętrznej stronie drzwi. Wszystkie zabezpieczenia elektroniczne tracą sens skoro można pociągnąć za wajchę i wejść do biblioteki 😛 W środku to rozumiem, ale na zewnątrz!? No i skoro można ekranować to urządzenie przed EMP, nie można zabezpieczyć również pozostałego sprzętu (lub posiadać w odwodzie trochę archaicznych spluw)?

    Serial mi się podoba i nie razi mnie specjalnie duet zawsze działający razem (choć gdy zorientowali się, że sixersi są wewnątrz kompleksu, można było wziąć do pomocy paru żołdaków...). Taylor to taki kozak, że wszystko mu wybaczam. Koleś jest lepszy od Chucka Norrisa 😉

    Eviva
    Participant
    #101326

    Ja też to chce obejrzeć! A tu nigdzie nie ma, ueeee!

    Coen
    Participant
    #101330

    Proszę Evivo 😉

    Dla mnie dwa ostatnie odcinki były niestety zniżką formy. Przegonienie Raptora z dużego otwartego pola ze ślicznym polem ostrzału, do gęstego lasu w którym może się skryć za każdym krzakiem jest nie tylko głupotą, ale wręcz sabotażem. Nie wiem o czym Teylor wtedy myślał...

    W ostatnim odcinku zaś uderzał mnie wspomniany już brak innych osób. Ok, ja rozumiem, że zwiększone siły są na perymetrze wypatrując ataku potworów. Ale to dlatego w obrębie murów nie ma już nikogo i nasz stójkowy musi uciekiniera gonić całą drogę sam? A skoro są na murze to czemu nie było komu zaatakować Szóstkowych gdy złodziej uciekł?

    Nie zgodzę się też z Wami w dziedzinie oceny przeciwników. O ile Mira jest fajna, tak ze względu na wygląd jak i na drugi wymiar związany z rodziną, o tyle jej ludzie coraz bardziej przypominają Hiszpańską Inkwizycje od Montyego. Nikt się ich nigdy nie spodziewa ale oni zawsze są. Po tych odcinkach to dziwię się jak ludzie z Terry chodzą do wygódki, w końcu gdy tylko spuszczą spodnie na pewno zaatakuje ich jakiś Szóstak.

    Eviva
    Participant
    #101331

    Dzięki stokrotne, udelektuję się jeszcze dziś 🙂

    Tom_Logan
    Participant
    #101338

    Puszczają go na bieżąco na polskim FOX.

    Eviva
    Participant
    #101342

    Puszczają go na bieżąco na polskim FOX.

    Ale ja nie mam polskiego FOX. W tym właśnie sęk.

    Jamjumetley
    Participant
    #101615

    Najnowszy odcinek całkiem niezły. Przekozak jest chyba jedyną postacią pierwszoplanową której nie mogę rozgryźć. Co do "kreta" w Terra Nova - podejrzewam chłopaka Maddie, ale może jest to zbyt oczywiste. Sposób w jaki sixers przechwycili konwój daje mi dwie opcje - albo młody dał się specjalnie podejść (aby oddać zapasy), albo było to z rozkazu Taylora - w którejś skrzyni umieścili nadajnik. Koniec sezonu już blisko. Ciekaw jestem co nam zostawią w cliffhangerze.

    Galactica
    Participant
    #101620

    Oglądnąłem dwa ostatnie odcinki. Pożera mnie ciekawość co dalej. Serial jest całkiem niezły. Zdecydowanie lepszy niż Falling Skies i równie ciekawy co Outcasts, który oglądam i nie mogę skończyć 😀

    Cross
    Keymaster
    #101627

    Nawet go nie porównuj z Outcasts, stężenie głupot w scenariuszu rośnie niemiłosiernie z każdym odcinkiem.

    Jamjumetley
    Participant
    #101916

    Taylor to naprawdę jest praojciec wszystkich twardzieli. Zaimponował mi wyskakując na slashera z kordzikiem 😀

    Coen
    Participant
    #101924

    Jakby to określił Wrex z Mass Efect - Taylor ma pięć jaj i sra antymaterią 🙂

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 85 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram