Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Terminator pojawi się też w telewizji

Terminator pojawi się też w telewizji

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #7654

    Wiemy już, że w 2015 roku pojawi się nowy Terminator - pierwszy z trzech filmów , mających być rebootem całej serii. Okazuje się, że powstać ma także serial.

    Dołączona grafika

    Jak donosi The Hollywood Reporter, nowy serial będzie powiązany z historią na wielkim ekranie. Punktem wyjścia ma być istotne wydarzenie z filmu, potem obie serie pójdą swoimi drogami, ale będą się przeplatać. Oczywiście zakładając, że serial przetrwa wystarczająco długo.

    Wśród producentów znaleźć się mają Ashley Miller i Zack Stetntz, scenarzyści Thora i X-Men: First Class.

    Źródło: Den of Geek

    I. Thorne
    Participant
    #115331

    Byl juz serial. Naprawde dobry serial, oprocz polowy drugiego sezonu. A dlaczego dobry? Bo nie rozwalali co oddcinek nowa maszynke.

    iron1992
    Participant
    #115344

    Te całe kroniki Sarry Connor jeszcze fajne były. A tu chcą znowu coś nachlapać w kolejnym fajnym uniwersum.

    The D
    Participant
    #115350

    Też podobały mi się Kroniki. W końcu główne zarzuty hejterów sprowadzał się do tego, ze serial tempem akcji i rozmachem efektów nie dorównywał filmom. Z tym, że nie skreślałbym od razu nowych fimów za bycie rebootami. W końcu Kroniki Sary Connor też nakręcono jako kontynuację bezposrednio T2, jakby T3 nie istniał.

    Diabeu
    Participant
    #115411

    Zamiast kontynuować Salvation i zrobić wydarzenia w 2029 i pokazać jak wszystko łączy się z T1, to znowu jakieś kombinacje, resety/rebooty.

    Jestem zły.

    Dobrze, że chociaż powstał komiks, który odpowiada na moje wołania -

    http://www.darkhorse.com/Comics/24-235/Ter...ete-Woods-cover

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram