Forum Trek.pl Newsy Fantastyka "Terminator: Ocalenie" zarobił ponad 13 milionów dolarów w dniu premiery.

"Terminator: Ocalenie" zarobił ponad 13 milionów dolarów w dniu premiery.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #4658

    Podczas czwartkowego otwarcia najnowszy film reżysera McG zarobił 13,3 miliona dolarów - podaje "The Hollywood Reporter".

    [more]Według prognoz do końca weekendu film ma zarobić 70 milionów dolarów, jednak konkurować będzie z "Nocą w muzeum 2".

    "Star Trek" w amerykańskich kinach trzyma się twardo, osiągając w sumie przychód 161 milionów dolarów - podobną sumę zarobiły też "Anioły i Demony" Rona Howarda.

    Film "Terminator: Ocalenie" ("Terminator: Salvation") w polskich kinach pojawi się już 6 czerwca.

    Dołączona grafika

    Źródło: Movieweb, Filmweb[/more]

    Infango
    Participant
    #72926

    Film "Terminator: Ocalenie" ("Terminator: Salvation") w polskich kinach pojawi się już 6 czerwca.

    jak fajnie mieszkać na zadupiu !

    parę zwiastunów w jeden film zmontowane :

    http://www.youtube.com/watch?v=OyD192hBFk4...ated&fmt=22

    Toreth
    Participant
    #72929

    jak fajnie mieszkać na zadupiu !

    Może być gorzej. U mnie premiera Star Treka w kinie dopiero za 2 tygodnie, więc nie narzekaj 🙄

    Eviva
    Participant
    #72931

    jak fajnie mieszkać na zadupiu !

    Może być gorzej. U mnie premiera Star Treka w kinie dopiero za 2 tygodnie, więc nie narzekaj 🙄

    No to kupa radochy przed Tobą, to też coś warte. Mnie pozostało czekac na następny film, a to dopiero za dwa lata.

    Toreth
    Participant
    #72935

    Fakt, ale połowy forum czytać nie mogę, bo jest naszpikowane spojlerami 😆 :ninja: :wacko:

    Eviva
    Participant
    #72938

    Fakt, ale połowy forum czytać nie mogę, bo jest naszpikowane spojlerami 😆 :ninja: :wacko:

    To rzeczywiście kłopot. Ale niedługo juz tego problemu 🙂

    Piotr
    Keymaster
    #72942

    Toreth, staramy się trzymać spoilery w jednym miejscu. 😉

    Toreth
    Participant
    #72975

    Wiem, nawet w tamten wątek nie zajrzałam, ale niechcący wypsknęło się tu i ówdzie słówko (ot, takie nieuniknione uwagi w ogólnych dyskusjach na temat). Nie jakieś wielkie spojlery, ale rzeczy, o których nie wiedziałam i raczej nie powinnam aż do 4 czerwca 😉 Dlatego pewnych tematów unikam, będę nadrabiać jak już film obejrzę.

    Infango
    Participant
    #72999

    jak fajnie mieszkać na zadupiu !

    Może być gorzej. U mnie premiera Star Treka w kinie dopiero za 2 tygodnie, więc nie narzekaj 🙄

    W moim lokalnym kinie nawet niema co liczyć więc musiałem wyruszyć do Wrocławia ( ale to nie to co kino Bałtyk w Łodzi ).

    A takie nie równe premiery to tylko wymuszają ściąganie z sieci bo człowiek tak siedzi w domu ogląda TRS chłopaki zachwycają się nowymi filmami

    a ty siedzisz wk... i też byś chciał. a jak pójdziesz na nowego Star Treka dasz 20 zł bilet plus dojazd to liczysz na duchowe przeżycia a tu ludzie w około ciebie wpieprzają popcorn i siorbią jakieś napoje ....

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram