Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Terminator 4 początkiem nowej trylogii

Terminator 4 początkiem nowej trylogii

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Coen
  Participant
  #3481

  Jak podaje serwis Onet Film najnowsza odsłona sagi o walce ludzi z maszynami nie będzie jednorazowym strzałem a pierwszą częścią całej nowej trylogii! Akcja - jak było do przewidzenia - dziać sie będzie już po zagładzie nuklearnej. Możemy więc zapewne liczyć na położenie znacznie większego nacisku na klimat postapokaliptyczny, który zapewne zastąpi dotychczasowe Świat Mroku.

  [more]Scenariusz do 4ki mają napisać scenarzyści poprzedniej części. Nie wiadomo jednak na razie nic o obsadzie. Odtwórcy roli Johna Connora (Nick Stahl) i Kate Brewster (Claire Danes) nie potwierdzili jeszcze swojego udziału w najnowszej odsłonie, podobnie jak nie zrobił tego gubernator stanu Kalifornia Arnold Schwarzenegger.

  Ujawniono również, że pojawić ma się zupełnie nowa postać, która ma być pod silnym wpływem Johna. Może to oznaczać, że zobaczymy początki historii Kyle Reesea, znanego z pierwszej części filmu i ojca Johna Connora...[/more]

  J.L.Picard
  Participant
  #54149

  Pozwolisz ,że sprostuje -> Gubernaator-Terminator nie weźmie udziału w filmie natomiast zrobi to jego komputerowo wygenerowana postać. Tak przynajmniej słyszałem.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram