Forum Trek.pl Newsy Star Trek Technologia Star Wars w Star Trek XI

Technologia Star Wars w Star Trek XI

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #3378

  Bez obaw, nie zobaczymy mieczy świetlnych na pokładzie Enterprise. Choć technicznie byłoby to możliwe - efektami mającego się ukazać w przyszłym roku jedenastego filmu Star Trek zajmie się firma George'a Lucasa - Industrial Light & Magic.

  [more]

  Informację tę według TrekMovie.com potwierdziły liczne źródła, ale Paramount Pictures i samo Industrial Light & Magic jak zwykle zachowują milczenie. ILM brało udział w tworzeniu sześciu filmów Star Trek począwszy od Star Trek II: The Wrath of Khan, a reżyser przygotowywanej produkcji J.J. Abrams pracował już z firmą przy Mission: Impossible III i sobie tę współpracę chwali.

  Nową i dość zaskakującą informacją jest także to, że w filmie zobaczymy okręt Enterprise NCC-1701, mimo iż akcja ma dziać się przed oryginalną serią. Model okrętu, podobnie jak w wersji remastered TOSa, będzie stworzony całkowicie komputerowo. Abrams i scenarzyści nieraz mówili o odświeżeniu wizerunku Star Treka w prequelu, ale nie wiadomo jeszcze, jaki to będzie miało wpływ na wygląd tej sławnej jednostki.

  Oryginalną wiadomość można znaleźć tutaj.[/more]

  Zarathos
  Participant
  #51938

  Nową i dość zaskakującą informacją jest także to, że w filmie zobaczymy okręt Enterprise NCC-1701, mimo iż akcja ma dziać się przed oryginalną serią.

  Enterprise spędził przecież ładnych parę lat (dwie misje chyba) pod dowództwem Pike'a. Więc aż takie zaskakujące to chyba nie jest, biorąc pod uwagę, że Kirk był najmłodszym kapitanem GF.

  Barusz
  Participant
  #51971

  Ale w czasach Pike'a Spock łaził już swobodnie po mostku Enterprise i raczej nie uczył się w Akademii. Pewnie zobaczymy statek pod koniec filmu, jak dumnie wylatuje z domów, niczym w TMP.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram