Forum Trek.pl Newsy Star Trek Teaser Star Trek już oficjalnie!

Teaser Star Trek już oficjalnie!

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • Pah Wraith
    Participant
    #3632

    Dosłownie chwilę temu informowałem o przesunięciu premiery teasera "Star Trek" o jeden dzień, a tu filmik już się pojawił! Obejrzeć go można na stronie oficjalnej filmu pod adresem http://www.paramount.com/startrek.

    Warto zaglądnąć również na http://www.ncc-1701.com, gdzie czeka na nas obraz z dwóch (docelowo czterech) kamerek internetowych ukazujących "na żywo" konstrukcję Enterprise!

    Zapraszamy do komentowania teasera!

    Infango
    Participant
    #56263

    ee jakoś tak ten film chyba ostatecznie dobije star treka

    Piotr
    Keymaster
    #56269

    Niekoniecznie. Ma to byc swoisty reboot Star Treka, wiec moze byc ciekawie. A sam teaser zrobil na mnie calkiem dobre wrazenie.

    Vashar
    Participant
    #56271

    ee jakoś tak ten film chyba ostatecznie dobije star treka

    Przesadą jest użycie terminu "dobije treka", bo cóż takiego dobijającego zostało w teaserze pokazane? Praktycznie nic... można się tylko domyśleć stylizacji filmu, bardziej mrocznej muzyki...i hołdu złożonemu pierwszym krokom w przestrzeni kosmicznej (oczywiście z pominięciem zasług rosyjskich i przedstawienie amerykańskich poprzez użycie głosu Kennedy'ego 😉 ). Mi "klimat" przypomina nieco połączenie ST:Enterprise z Lostem... ale nie przesądzajmy. 😉 No i chyba po raz pierwszy widać Entka jak go budują a nie jak leci w przestrzeni/jest niszczony przez "tego złego" - chociaż to pewnie zobaczymy w kolejnych trailerach. 😉

    Jak na pierwszą wzmiankę zapowiadającą, że coś się w treku dzieje... to całkiem dobrze. Szkoda tylko, że Nimoyowi głos się wyraźnie już zestarzał...

    Comm_Luke
    Participant
    #56272

    Dla mnie zapowiada się nieźle 🙂 wprawdzie z tego za wiele nie da się wiele wyciągnąć do oceny, ale mimo wszystko. Jak dla mnie wygląda to bardzo obiecująco. Trochę wiary ludzie 🙂

    krisbaum
    Participant
    #56273

    Generalnie, to tu nie ma czego oceniać. Jak ktoś po paru sekundach teasera wyciąga wnioski odnośnie całego filmu, to moim zdaniem robi z siebie idiotę. Przesłanie jest jasne. Budowa USS Enterprise jest w toku, tak jak tworzenie filmu jest w toku. Czekajmy aż wzniesie się w przestworza i... na ekrany kin 🙂

    Infango
    Participant
    #56291

    ale był serial o początkach floty i był ... a tu dają na kirk i spok młodzieńcze lata jest tyle wątków tyle możliwości na nowe przygody a oni będą wałkować najbardziej otrzaskany duet . to może nowy serial z tego uniwersum to będzie Star Trek High School Musical w którym nasz kapitan będzie pomykał po akademii floty gwiezdnej w różowych trykotach i śpiewał jak ciężko się uczyć tych gwiazd

    nie zrozumcie mnie źle maże o wznowieniu coś na miarę batman bo uwielbiam treka ale NEXT GENERTION !!! chcę napędu trans worp , BORG i całego tego o czym marzyłem jako mały szczyl oglądając stds9 w piątki o 11 na dwójce bo poco iści do szkoły skoro jest trek 😆

    I. Thorne
    Participant
    #56297

    piątki o 11 na dwójce

    Hmmm... Ja oglądałem w na TVP1 o 10.00 :>

    Na razie nie można wydać porządnych opinii bo z grubsza nic nie ma. Poczekam na więcej to się wypowiem.

    Infango
    Participant
    #56327

    Hmmm... Ja oglądałem w na TVP1 o 10.00 :>

    To było tyle lat świetlnych temu i musiałem "otwierać" drzwi do świetlicy w akademiku 😆

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram