Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Teaser remake'u Knight Rider w sieci

Teaser remake'u Knight Rider w sieci

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • Pah Wraith
    Participant
    #3613

    Na youtube.com znaleźć już można 30-sekundowy teaser filmu, którego powstanie zapowiadaliśmy tutaj. Zapowiedź została wyemitowana podczas "NFL Saturday Football" (prawdopodobnie 5-tego stycznia). Skupia się ona na nowym KITT, w którym przedstawione jest wyposażenie auta. Zaliczyć można do niego moc 550 koni mechanicznych, wyścigowe zawieszenie, wizjer na podczerwień, niepokojąco brzmiący "nanotech enchanced camouflage" (czyżby kolejny, niewidzialny samochód?), "self regeneration" (?) no i oczywiście AI na pokładzie... Wideo można obejrzeć jak już wspomniano, na youtube. 😉

    Poprzedni teaser znaleźć można w tym miejscu.

    Spok
    Participant
    #56060

    Ten samochód nie musi rozmawiać, a i tak na jego widok cieknie mi ślinka. To Mustang Shelby, mam całkowitego świra na punkcie tych aut i pewnie dlatego też obejrzę pierwsze odcinki tego serialu. Nie wydaje mi się jednak, aby remake przypadł mi do gustu. Niestworzone rzeczy jakie wyprawiał KITT przyciągały mnie do ekranu telewizora blisko 20 lat temu, gdy stawiałem pierwsze kroki w podstawówce. Teraz raczej jestem poza targetem. 😉

    Pah Wraith
    Participant
    #56091

    To Mustang Shelby, mam całkowitego świra na punkcie tych aut i pewnie dlatego też obejrzę pierwsze odcinki tego serialu.

    I tak nie pooglądasz za dużo bo to tylko film kinowy a nie serial 😉

    edit: poprawka: film telewizyjny a nie kinowy ;P

    Piotr
    Keymaster
    #56099

    Ale to potencjalny pilot serialu.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram