Forum Trek.pl Newsy Fantastyka TARDISem na duży ekran

TARDISem na duży ekran

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Participant

Reżyser David Yates, odpowiedzialny za sukces ostatnich czterech odsłon Harry'ego Pottera, pracuje obecnie dla BBC przy przenoszeniu na duży ekran przygód Doktora Who. Byłaby to dobra nowina... gdyby nie fakt, że żaden aktor znany z serialu i żaden ze znanych wątków nie trafi do filmu.

[more]Planem Yates'a jest odebranie Doktorowi, przy współpracy z BBC, dosłownie wszystkich jego gadżetów, prawdopodobnie łącznie z urządzeniem do podróży w czasie, a także z atrakcyjną towarzyszką - i wszystko zmienić:

- Będzie to wymagało radykalnej transformacji i przeniesienia wszystkiego na szersze pole. ... Idea Pana czasu jest tak silna, ponieważ można przedstawić wydarzenia filmu w każdym dowolnym czasie i wymiarze.

Dołączona grafika

Owa zmiana (którą Yates chce opracować i przedstawić za dwa lub trzy lata) oznacza, że reżyser zignoruje większość, jeśli nie wszystkie wątki z telewizyjnych seriali, które stanowią jedną z najbardziej dochodowych produkcji BBC:

- Russell T. Davies a potem Steven Moffat dokonywali własnych zmian. Były one wspaniałe, ale odłóżmy je na bok i zacznijmy od nowa.

To oznacza, że Matt Smith, Karen Gillan i Arthur Darvil nie będą mieli swego udziału w przyszłości Doktora Who.

Źródło: Blastr[/more]

Erui
    Participant

Oby tylko nie zrobili z Doktora jakiegoś nastolatka. To ostatnio modne. Ale tak wogóle to jestem ciekaw co z tego wyniknie. Chociaż doktor bez Tardisa? No nie wiem.

Jamjumetley
    Participant

Źródło podaje, że Doctor Who (jako całość) zostanie rozbity na czynniki i pierwsze i przebudowany. O usunięciu TARDIS-a nic nie piszą. Zresztą - podróżnik w czasie bez wehikułu czasu?

Erui
    Participant

Źródło podaje, że Doctor Who (jako całość) zostanie rozbity na czynniki i pierwsze i przebudowany. O usunięciu TARDIS-a nic nie piszą. Zresztą - podróżnik w czasie bez wehikułu czasu?

A co powiesz na to:"Planem Yates'a jest odebranie Doktorowi, przy współpracy z BBC, dosłownie wszystkich jego gadżetów, łącznie z urządzeniem do podróży w czasie, a także z atrakcyjną towarzyszką"

Urządzenie do podróży w czasie to chyba TARDIS, chyba że Doktor ma jeszcze jakąś inną maszynę do podróży w czasie.

Jamjumetley
    Participant

A co powiesz na to, że zostało niedokładnie przetłumaczone z Blastra? 🙂

Eviva
    Participant

Yates' plan, being hatched with the BBC's cooperation, is to break Doctor Who down to its components—which presumably include an immortal time traveler, his time machine and an attractive female companion—and rebuild it:

Zgubiłam jedno słowo, stąd zamieszanie - przepraszam.

Erui
    Participant

A co powiesz na to, że zostało niedokładnie przetłumaczone z Blastra? 🙂

Po przeczytaniu orginału newsu przyznaję ci rację. Mój błąd :blush:

Diabeu
    Participant

W ogóle nie podoba mi się taki pomysł.

Eviva
    Participant

W ogóle nie podoba mi się taki pomysł.

A komu on się podoba? Chyba tylko pomysłodawcy.

Erui

Przeprosiłam i poprawiłam - co jeszcze mam zrobić? Włożyć sobie jabłko do ust, żebyście mogli się pobawić w Wilhelma Tella?

Piotr
    Keymaster

Prosimy nie drażnić Evivy. 😉 Tragedia się nie stała.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram