Forum Trek.pl Newsy Star Trek Tak powinny wyglądać lekcje języka klingońkiego

Tak powinny wyglądać lekcje języka klingońkiego

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • Author
    Keymaster

Lubicie klingoński? Być może nawet się trochę uczyliście, korzystając z lekcji na naszym forum lub w Pathfinderze. Nie ujmując niczego naszemu głównemu wykładowcy Fluorowi, to co znajdujecie u nas, to jedynie namiastka tego, czego by chciał prawdziwy fan Klingonów. Serwis newsowy Scifi.com zaprezentował filmik pokazujący, jak powinno wyglądać nauczanie klingońskiego. Miłego oglądania.

Źródło: SCI FI Wire

Infango
    Participant

Ta sama babcia grała w filmiku No More Star Trek który jest cudowny 🙂

ps : widziałem chyba w którymś z filmów dokumentalnych ( narratorką była Denise Crosby ) lekcje z prawdziwej szkoły klingońskiego

Krusty
    Participant

Piotr warto dodać sobie do linków sfsignal.com, w większośći przypadków są bardziej szybcy niż sciwire. Nie ma lepszego agregata.

Lo'Rel
    Participant

Fantastyczny filmik 🙂

fluor
    Keymaster

Tak właśnie chcę zrobić na TrekSferze. Nauczycielkę już mamy, pytanie czy będą chętni uczniowie 🙂

Piotr
    Keymaster

Tez taka babunia? ;>

Eviva
    Participant

Tez taka babunia? ;>

A fe, Piotrusiu, po co ten ageyzm? Chyba wiek nie przemawia na jej niekorzyść?

fluor
    Keymaster

Wiek przemawia na korzyść - z tego co ja zrozumiałem. I odpowiadam - trekowej babci nie przewidujemy, nie w tym roku 😉

Piotr
    Keymaster

A fe, Piotrusiu, po co ten ageyzm? Chyba wiek nie przemawia na jej niekorzyść?

Akurat mialem na mysli to, ze ta babunia byla przesympatyczna.

I co to za 'piotrusiowanie?! Bez spoufalania sie, prosze. ;P

Eviva
    Participant

I co to za 'piotrusiowanie?! Bez spoufalania sie, prosze. ;P

No, to już wiem, jaką rasę psa reprezentujesz w tak zwanym PPP (Psim Profilu Psychologicznym).

Piotr
    Keymaster

Jaka? i co ona oznacza? 😉

Eviva
    Participant

Jaka? i co ona oznacza? 😉

Kiedyś czytałam o teście psychologicznym na psa - każdy z nas podobno reprezentuje jakąś rasę, choć kryteriów już nie pamiętam (miałam 15 lat). Mnie wyszedł spaniel, dla przykładu. A Ty widać jesteś jamnikiem, bo to jamniki mają takie wspaniałe spojrzenie, które mówi "tylko bez poufałości". Ustawiają się wtedy bokiem i patrzą spode łba.

Mam nadzieję, że się nie obrazisz, to nic złego. Ja na przykład bardziej szanuję psy niż niejednego człowieka.

Piotr
    Keymaster

Obrazac sie przez jamnika? Moglo byc gorzej, np. chiwawa. Albo pudel! ;>

Eviva
    Participant

Obrazac sie przez jamnika? Moglo byc gorzej, np. chiwawa. Albo pudel! ;>

Fakt, jamniki mają przynajmniej charakter. To moja druga ulubiona rasa (pierwsza to wilki, naturalnie). Na trzecim miejscu sa labradory, ale zawsze i tak miałam kundle.

Silver Phoenix
    Participant

Od kiedy to wilk jest psią rasą? 😉 Systematyka twierdzi co innego.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram