Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Szykują się dwie nowe produkcje Syfy

Szykują się dwie nowe produkcje Syfy

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Keymaster

Firma RHI Entertainment, która jest znana z takich miniserii jak Tin Man i Alice, zapowiada dwie nowe produkcje dla kanału Syfy.

[more]Pierwszy z projektów ma nosić tytuł The Other Side i opowiadać wydarzenia towarzyszące wynalezieniu urządzenia dającego wgląd do alternatywnych wszechświatów. Główni bohaterowie przez przypadek trafią do jednego z nich.

Druga produkcja to RoadKill, opowieść o grupie przyjaciół, którzy udają się w długą podróż. Na drodze do celu ma stanąć im tajemnicza klątwa.

Warto pamiętać, że wspomniane na początku dwa projekty RHI Entertainment, zwłaszcza Tin Man, miały bardzo dobre opinie. Z drugiej strony firma wcześniej odpowiadała za serial Flash Gordon, który okazał się klapą. Oby to się nie powtórzyło.

Źródło: Airlock Alpha[/more]

Cross
    Keymaster

Pierwszy z projektów ma nosić tytuł The Other Side i opowiadać wydarzenia towarzyszące wynalezieniu urządzenia dającego wgląd do alternatywnych wszechświatów. Główni bohaterowie przez przypadek trafią do jednego z nich.

Szkoda, że po raz kolejny tak wyeksploatowany temat, ale może wykonanie będzie ok.

Manul
    Participant

Szkoda, że po raz kolejny tak wyeksploatowany temat, ale może wykonanie będzie ok.

Fakt. Gdy tylko o tym przeczytałam pomyślałam o Sliders, którzy ciągnęli się w nieskończoność i ostatecznie już sami bohaterami nie wiedzieli po co to wszystko. Ale jupi! Niech żyje kreatywność!

Eviva
    Participant

Szykują się dwa nowe gnioty nie do oglądania...

Barusz
    Participant

O alternatywnym wszechświecie opowiadać będzie także jedna z najbardziej oczekiwanych premier kinowych lata - cztwarta część przygód Shreka.

Eviva
    Participant

O alternatywnym wszechświecie opowiadać będzie także jedna z najbardziej oczekiwanych premier kinowych lata - cztwarta część przygód Shreka.

Nie trawię nawet poprzednich.

Cross
    Keymaster

A to akurat dobry news. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Infango
    Participant

najbardziej mnie zaskoczyło że produkcje filmowe SyFy są uważane w stanach za kino klasy Z 🙂

perekel
    Participant

najbardziej mnie zaskoczyło że produkcje filmowe SyFy są uważane w stanach za kino klasy Z 🙂

Bo sf w dalszym ciągu uważana jest za coś gorszego od całej reszty 🙁 .

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram