Szukam Serialu

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • Wilku
    Participant
    #5367

    Nie mogę znaleść nic konkretnego ale może wam coś się skojarzy:Serial stary z lat 90 może końcówki 80tychJakiś chyba Imperator zawładną planetom (nie wiem czy ziemią czy to było coś innego) miał dwa nie zniszczalne roboty spore (wielkości budynku) a walczyli z nim ludzie z rozbitej armii mający jakieś Energetyczne Kombinezony które transformowały i pozwalały walczyć z tymi z tymi robotami w celu obalenia tego "imperatora" kiedy były zbyt uszkodzone odmieniały się spowrotem w takie tak jakby "materiałowe" mam nadzieję że coś wam się skojarzy bo mnie to prześladuje od kilku dni takie wspomnienie (obejrzałem już wszystko z cyklu Stargate teraz jadę ze Star treckiem) i tak naszła mnie ochota by to zobaczyć

    Krusty
    Participant
    Wilku
    Participant
    #85826

    Dzięki o to mi chodziło, tylko we wspomnieniach jakoś się to lepiej prezentowało

    foczkoludek
    Participant
    #87135

    Od daaaawien dawna poszukuję jednego serialu. leciał chyba jeszcze na tv echo. opisze Wam takz tego co pamiętam alenie wiem na ile mam racjęstworzono kolonie karną na innej planecie chybabo były tam inne istotycoś jak groblinyi ich nazwa chyba tez byla na G lub Kludzie żyli w osadachtakich namiotachproblemem była wodakażdy miał chyba taki nadajniki kiedyś jakiś obcy ściągnął nadajnikz ręki czy nogi jakiegoś dzieckaw każdym razie planeta na której żyliprzypomina ziemiea raczej pustynna ziemieBłagam, niech ktoś pomoże , moze ktoś pamięta tytuł tego serialu ?

    Vashar
    Participant
    #87139

    Ten serial to Ziemia 2 (Earth 2).

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziemia_2

    Wyzbyty
    Participant
    #95954

    Też poproszę o pomoc.Oglądałem tylko kilka z pierwszych odcinków serialu, AXN jakieś 4-5 lat temu.Istnieją trzy albo cztery światy równoległe, pamiętam, że nazywają się A, B, C albo Alfa, Beta, Gamma.Przechodzenie między światami kontroluje jakaś korporacja, wykorzystując tą możliwość do przekazywania surowców.Główny bohater, mężczyzna, chyba policjant albo detektyw, przypadkowo przenosi się do drugiej rzeczywistości, która wygląda niemal identycznie, tylko, że nikt go nie zna, nawet jego najbliżsi znajomi. Okazuje się, że posiada naturalną? zdolność do przemieszczania się między światami, oczywiście korporacja zaczyna go ścigać, on się nie daje złapać - jakieś kobiety-towarzyszki, motyw detektywistyczny.

    Flashbones
    Participant
    #95955
    Wyzbyty
    Participant
    #95956

    Charlie Jade

    Bardzo, niezmiernie dziękuję 🙂

    Cross
    Keymaster
    #99907

    A ma ktoś poprawne napisy do Charlie Jade? Bo u mnie przy 16 odcinku robi się kiszka, tzn. są napisy do jakiegoś odcinka specjalnego i potem już nic do niczego nie pasuje... :-/

    Pitmistrz
    Participant
    #99908

    A masz może angielskie napisy z dobrymi czasami?Jak tak to ci je przetłumaczę nie stanowi to problemu po prostu nienawidzę bawić się z cyferkami.

    qduaty85
    Participant
    #108362

    CześćPoszukuje serialu ze szczeniackich czasów, początek lat 90-tych leciał po 5-10-15 albo teleranku. Głównym bohaterem był chłopak, który chyba wprowadził się do nowego miasta i uważał że to miasta jest jakieś niezwykłe(różne wymiary, nie jestem pewien) z kolegami próbował to udokumentować. W openingu chyba pojawiał się odcink wielkiej stopy

    r_ADM
    Participant
    #108373

    Eerie Indiana

    qduaty85
    Participant
    #108480

    Eerie Indiana

    Wielkie dzięki, o to chodziło:D

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram