Szósta Rocznica STO

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • gordian76
    Participant
    #8515

    12c2aa936a92d52dffd1f99e24d4f1d714533304

    Mija kolejny rok istnienia gry, czas na doroczny event!

     

    Od 28 stycznia do 24 lutego dostępna będzie misja “Time and Tide” umożliwiająca podróż w przyszłość do 28go wieku. Za jej ukończenie, jak co roku, czeka szereg nagród: główna nagroda w tym roku to Tier 6 Krenim Science Vessel. Pozostałe nagrody to standardowa drobizna.

     

    Dostępna będzie również misja dzienna polegająca na zbieraniu cząsteczek Omega (minigame) rozrzuconych po całej Galaktyce (space&ground). Dla przypomnienia: zebrane cząsteczki w 3 różnych kolorach będzie można przetworzyć poprzez system R&D:

    • 3 różne kolory = Omega Sliver
    • 3 Omega Silver = Omega Shard
    • 3 Omega Shard = Omega Fragment
    • 3 Omega Fragment = Omega Upgrade Kit

     

    63b07ffc79529c6a5cb6a5989f11e06e14533311

     

    To jeszcze nie wszystko!

    Cryptic ponownie wietrzy półki w C-Store. Pomiędzy 26.01 a 1.02 będzie można otrzymać coś ze sklepu. Po tym linkiem mają być udostępniane aktualne nagrody.

     

    Dalsze informacje na bieżąco.

     

    Źródło: Arcgames

    iron1992
    Participant
    #122297

    Też to będzie po godzinie 19?

    snowman
    Participant
    #122307

    Tak, od dziewiętnastej polskiego czasu. I jeszcze jedna uwaga. Omega Sliver a nie Omega Silver. 🙂

    gordian76
    Participant
    #122308

    Masz rację, teraz to zauważyłem Snow  :blush:

    iron1992
    Participant
    #122486

    Mam pytanie czy mi się zdaje czy ostatnio coś się z ewentami lub jakimiś innymi informacjami cicho zrobiło, albo akurat ta strona coś ma w czasie.

    domirex
    Participant
    #122491

    Nie ma narazie nic godnego większej uwagi. Nowe świedzidełka czy misja fabularna to za mało na obszerniejszy artykuł.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram