Forum Trek.pl Newsy Star Trek Szczegóły ścieżki dźwiękowej do Star Treka XI

Szczegóły ścieżki dźwiękowej do Star Treka XI

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • BeneGesserit
    Participant
    #4510

    Varese Sarabande umieścilo na swej stronie szczegóły płyty ze ścieżką dźwiękową Michaela Giacchino, stworzoną do mającego się wkrótce ukazać Star Treka. Według ich opisu, kompozytor, który współpracował już z Abramsem przy innych projektach, podąża tu śladem niezwykle bogatego dziedzictwa muzycznego Alexandra Courage'a, Jerry'ego Goldsmitha i Jamesa Hornera.

    [more]Na płycie znajdą się następujące utwory:

    1. Star Trek (1:03)

    2. Nailin' the Kelvin (2:09)

    3. Labor of Love (2:51)

    4. Hella Bar Talk (1:55)

    5. Enterprising Young Men (2:39)

    6. Nero Sighted (3:23)

    7. Nice to Meld You (3:13)

    8. Run and Shoot Offense (2:04)

    9. Does It Still McFly? (2:03)

    10. Nero Death Experience (5:38)

    11. Nero Fiddles, Narada Burns (2:34)

    12. Back From Black (:59)

    13. That New Car Smell (4:46)

    14. To Boldly Go (:26)

    15. End Credits (9:11)

    Źródło: SCI FI Wire.[/more]

    fluor
    Keymaster
    #70676

    Nie wiem jak jakość, ale wydaje mi się, że ścieżka jest dość krótka...

    Lo'Rel
    Participant
    #70681

    Czy ja wiem, jak na trekowe soundtracki t chyba przeciętna długość. Ale ciekawi mnie czy będzie dostępna w Polsce?

    Xalein
    Participant
    #70682

    Szczerze to po śmierci Jerry'ego Golgsmitha najbardziej się obawiałem jak wyjdzie im ścieżka dźwiękowa.

    Tom
    Participant
    #70699

    Jeśli dobrze liczę całość zajmuje około 40kilku minut, z czego 'End Credits' prawie 10 minut. 30. minutowy wyciąg z dwugodzinnego filmu (126min), kiedy na płycie można umieścić 74 minuty materiału to trochę mało - albo tła muzycznego nie ma (bo nowy trek będzie filmem drogi z długaśnymi cichymi ujęciami w zamglonym lesie w okolicach jeziora albo jakiejś pustyni), albo jest dużo wariacji na jedną modłę, które można skrócić na potrzeby OSTa, albo jakość jest tak marna, że nie należy się kompromitować.

    Dzikowy
    Participant
    #70706

    Kompozytor bardzo mi przypadł do gustu swoją ścieżką do Iniemamocnych. Liczę na więcej 🙂

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram