Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Syfy ogłasza 4 sezon Eureki

Syfy ogłasza 4 sezon Eureki

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • cinus
    Participant
    #4952

    W samym środku trzeciego sezonu Eureki Syfy ogłasza przystąpienie do prac nad sezonem czwartym. Tym razem ma on liczyć 22 odcinki (trzeci miał mieć 21, ale wobec strajku scenarzystów powstało tylko 18). Ciekawostką jest, iż ma się także pojawić dwuczęściowy epizod - musical.

    Źródło: SCI FI Wire

    Jedi Nadiru Radena
    Participant
    #77071

    I to się nazywa dobry news 🙂 Do tej pory Eureka miała zastraszająco krótkie sezony (12-13-18), a że ten dość wariacki show bardzo mi się podoba, nie mogę się już doczekać kolejnej serii.

    Aquenral
    Participant
    #77073

    A mnie jakoś wybitnie nie zainteresował. Widziałem może trzy odcinki pierwszego sezonu, ale nie byłoby to nic, co powaliłoby mnie na kolana.

    Piotr
    Keymaster
    #77082

    Eureka nie ma powalać, 😉 to lekki serial na lato. Może nie tak lekki jakby się początkowo wydawało, ale na pewno zabawny i całkiem przyjemnie się go ogląda.

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #81814

    Patrzac jak sie ten serial rozwinal od pierwszego sezonu gdzie akcja i watki wtopione byly raczej w jednoodcinkowe epizody to bardzo sie ciesze ze bedzie okazja zobaczyc kolejny sezon. Ten serial jest fajnie umiejscowiony w roku (koncowka lata - poczatek jesieni), ma zabawny, lekki klimat i nie jest przeladowany sci-fi czy tez gadzetami i technobelkotem. Tym bardziej jestem ciekaw co bedzie dalej bo koncowka trzeciego sezonu byla spojna i bardzo mila w odbiorze (plus powracajacy Taggart ;P). Tak wiec byle do kolejnego lata 😉

    Flashbones
    Participant
    #84900

    Niedawno zacząłem oglądać Eurekę, jestem po 8 odcinkach 1 sezonu i bardzo mi się podoba, taki lekki, zabawny serial odmienny od reszty. Bardzo dobrze, że powstanie czwarty sezon.

    Zuza
    Participant
    #84910

    Miło słyszeć 🙂

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram