Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki "Święci z Bostonu 2"

"Święci z Bostonu 2"

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    Participant

No proszę... Cicho wszędzie, głucho wszędzie... I nagle człowiek dostaje prosto w głowę trailerem z datą "W kinach - 30 października".

== LINK ==

Bardzo mnie to cieszy, ponieważ pierwsza część niezmiennie należy do moich ulubionych tytułów. A jeszcze bardziej podoba mi się brak nachalnej promocji, tak dziś charakterystycznej dla kina (czyt. "jeszcze nie zaczęliśmy kręcić, ale to będzie hit, zobaczycie").

Coen
    Participant

No cóż, część pierwsza to dla mnie klasa sama w sobie. Druga część nie musi być lepsza, wystarczy aby utrzymała poziom a będzie świetny seans.

Zuza
    Participant

Kiedy wchodzi u nas do kin? Muszę niańkę załatwić... ;>

Piotr
    Keymaster

Hoho, będzie ubaw. ;> Zupełnie przypadkiem obejrzałem ten film, ale zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Chyba każdy pamięta tę scenę? 😀 (Zuza, nie patrz ;> )

Silver Phoenix
    Participant

Hehehehe, Rocco był niezły, choć osobiście wolę przemowę w sądzie 😀

Coen
    Participant

Nie zapomnijmy o naszej trekowej scence. Krótkiej ale klimatycznej 😉

Dalek
    Participant

Hmm nie widziałem, ale scena z biednym kotkiem mnie nie zachęca ;P.

Silver Phoenix
    Participant

Heh, to obejrzyj 🙂 Cały film jest dość pojechany, ale IMO warty obejrzenia. Dafoe w roli transwestyty z FBI... Hah! I jego "wizualizacje" wydarzeń - miodzio 🙂

Jamjumetley
    Participant

Tyle razy słyszałem już rekomendacje od znajomych, teraz na forum też same pozytywy. Chyba trzeba będzie nadrobić zaległości...

Zuza
    Participant

Ostrzegam, trzeba się nastawić na to, że film jest specyficznie pokręcony ;>

Testowane na miodku, ale zamienniki też powinny dac radę ułatwić odbiór

lszekg
    Participant

Film nie jest specyficznie pokręcony tylko pozytywnie zakręcony jak to mówi szanowny pan Owsiak. Miód na mózg. Jeden z najlepszych.

Flashbones
    Participant

Tyle razy słyszałem już rekomendacje od znajomych, teraz na forum też same pozytywy. Chyba trzeba będzie nadrobić zaległości...

Także muszę nadrobić zaległości...

Silver Phoenix
    Participant

22 marca 2010, Imperial - Cinepix DVD (Polska, sprzedaż):

23 marca 2010, Imperial - Cinepix Blu-ray (Polska, sprzedaż)

http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=42258

...

Hell yeah 😉

Ominęło nas kino, ale przynajmniej DVD dostaniemy. Dobre i to.

Cross
    Keymaster

Jedynka prześwietna, dwójka to powielanie motywów z pierwszej części. Dno i wodorosty...

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram