Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Świat się kończy - większy ekwipunek dla wszystkich. Za darmo!

Świat się kończy - większy ekwipunek dla wszystkich. Za darmo!

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Moderator

Dołączona grafika

Więcej slotów ekwipunku i banku dla wszystkich za darmo. O dziwo, wygląda na to, że nie ma haczyka*. Nawet Arc nie trzeba instalować. 😉

Wraz z zakończeniem jutrzejszej przerwy technicznej ekwipunek oraz bank WSZYSTKICH obecnych i przyszłych postaci w grze ulegnie powiększeniu. Każda postać otrzyma 18 dodatkowych "Inventory Slots" oraz 12 "Bank Slots".

Powiększeniu ulegnie także liczba możliwych zakupów rozszerzenia ekwipunku i banku. Dodatkowe sloty "Inventory" będzie można poszerzyć sześć razy (obecnie trzy), a "Bank" aż dwanaście razy (obecnie cztery). W obu przypadkach każdy zakup dodaje 12 slotów.

Źródło: Star Trek Online

* - to jest, o ile Cryptic nie planuje wprowadzenia masowej ilości jakichś nowych itemów, np. do craftingu...

Melnikor
    Participant

* - to jest, o ile Cryptic nie planuje wprowadzenia masowej ilości jakichś nowych itemów, np. do craftingu...

Już to zrobił wprowadzając szybką zmianę buildów i fakt że zmieniane przedmioty zamiast wracać np do banku lądują w Twoim ekwipunku. Sama wymiana broni i konsol pod nie to już ~10 slotów z 18 darmowych.

Vanhaser
    Participant

Alleluja!Zrobili, to jednak na ostatnią chwilę gdy poczuli nóż na gardle. Wraz z rosnącą ilością przedmiotów flotowych, hybryd, reputacji i setów ilość itemów, których nikt nie kasuje osiągnęła wartość krytyczną. Przypuszczam, że większość starszych graczy trzyma tak jak ja ogromny garaż zapchany statkami nie tyle, do latania co do trzymania założonych na nie setów i broni, a połowa boffów i indywidualnego inventory jest zapchana zapasami na szybką zamianę. Zapisywanie fitów, to był solidny krok naprzód, a teraz podwojenie możliwych rozszerzeń na bank i inv, to już konieczność. Prezent w postaci kilku slotów zapewne ma zachęcać do kupowania następnych. Dobrze. Oby tak dalej, to może kiedyś się Cryptic zbliży do standardów CCP i da nam wielomilionowe hangary jak mają gracze w EVE i to na każdej stacji z osobna :)Niestety jestem nałogowym, starym rpgowcem co to musiał w każdy piksel kliknąć i każdą gałązkę podnieść, "bo się kiedyś przyda na rozpałkę". Limitom w magazynach należy dać stanowczy odpór 😛

gordian76
    Participant

Mam tak samo jak Vanhaser 🙂 jestem chomikiem i nigdy nie wiadomo na co jakiś tam prezent się przyda ;)Więcej takich nagród.

iron1992
    Participant

Widać że szykują się naprawdę do potężnej ofensywy która da nowymi zabawkami.I coś mi się wydaje że to dopiero początek zmian.

gordian76
    Participant

Rzeczywiście coś się szykuje bo wprowadzili obniżkę Slotów o 15%: Storage Slots Sale

domirex540
    Participant

mi to pasuje jednak czuje że equ w crafcie zostanie nieźle podbustowane

I. Thorne
    Participant

No i dobrze. Tylko, zeby nie przegieli z sila craftowanego sprzetu bo wszyscy beda na niego sie przesiadacz flotowego i reputacyjnego.

FAB
    Participant

^ Ależ przesiadka graczy ze sprzętu flotowego i reputacyjnego na zrobiony (czytaj nowy) to woda na młyn dla twórców. To oznacza kolejny grind i kolejne wpływy gotówki. Więc wcale się nie zdziwię, że będzie można zrobić sobie coś lepszego od obecnie dostępnego np. Mk13

domirex540
    Participant

^ Ależ przesiadka graczy ze sprzętu flotowego i reputacyjnego na zrobiony (czytaj nowy) to woda na młyn dla twórców. To oznacza kolejny grind i kolejne wpływy gotówki. Więc wcale się nie zdziwię, że będzie można zrobić sobie coś lepszego od obecnie dostępnego np. Mk13

wątpie aby dali sprzęt mk13 raczej dodadzą porównywalny z tym flotowym i z reputacji ale bez jakiego kolwiek seta przynajmniej na początku 🙄

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram