Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Survivors 2 Ed. - propozycja

Survivors 2 Ed. - propozycja

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 87 total)
  • Author
    Posts
  • I. Thorne
    Participant
    #42627

    Kontaktowałem się z nią. Niestety ma problemy z siecią i będzie na razie opóźniać rozgrywkę.Nie ominie ją za to nagroda 😛

    CoBrah
    Participant
    #42638

    No i wakacje tuż tuż, więc rozgrywka bedzie szła jeszcze wolniej 🙂

    Romulanka
    Participant
    #42939

    Przepraszam, ze tak dlugo to trwalo... 😉 Mam nadzieje, ze w przyszlosci pisanie bedzie mi szlo o wiele sprawniej 😉

    Kaleh
    Participant
    #43478

    Wydaje mi się że chwilowo poprowadzę CoBraha dopóki nie będzie miał więcej czasu 😀 Chociaż sam też na necie jestem tylko okazyjnie :>

    I. Thorne
    Participant
    #43486

    Niech najpierw nasza Klingonka odpisze, potem dopiero posuwaj akcję do przodu.Moja propozycja:"Ivo z uśmiechem na ustach zmaterializował się w wyznaczonym miejscu. Ale zaraz... To miał być apartament z wygodami, a trafił do pustej, sześciennej celi. Co oni sobie myślą? Że będą sobie robic jaja z Federacji? Zaraz ich oduczymy...Rozejrzał się z podejrzliwością. Oczy przyzwyczaiły sie do wszechobecnego mroku. To nie była idealny sześcian. Na podłodze, suficie i ścianach widniały jak gdyby... przejścia?Raz targowi smierć, zawyrokował i wybrał na chybił trafił ścianę. Drzwiczki pod dotykiem jego dłoni ustąpiły. Przez otwór zobaczył podobny sześcian, tylko w innym kolorze.Z cichym sapnięciem przeskoczył przez otwór i wyprostował się. Ciekawe... Taki sam jak poprzedni. A może... Postąpił krok naprzód...Setki długich i ostrych jak brzytwa ostrzy wyleciało ze ściany poszykowało w jego kierunku. Z ciała (TU CENZURA WYKASOWAŁA BRUTALNY OPIS LOSU GRACZA, KTÓRY SPÓŹNIA SIĘ Z ODPOWIEDZIAMI)Secali siedząca przed monitorem szeroko się uśmiechnęła i ziewnąła.- Cóż za rzadko opisywał. Nic nie nauczył go los Shrinkage'a. - powstała z fotela. - A już myślałem, że pobawię się dłużej. - odwróciła się do stojącego za nią żołnierza. - Cosik jesteś bardziej zielony niż zwykle.Żołnierz wyprostował się.- Przepraszam pani Nerso, ale ja... - znów chwyciły go torsje.- Jesteście zwierzęciem. Podam was do raportu. Ale później. Teraz czas na tego ferengijskiego pokurcza..."No i jak sie podobało???

    Kaleh
    Participant
    #43530

    Hehehehehehe..... pomysł przedni ale nie uprzedzaj faktów ;)CoBraha rozumiem... w końcu ciężko mu pisac i pracować na raz siedząc w zamorskim Oklahoma City :>PS Ja myślałem że Romulanka odpisała już 🙂

    Romulanka
    Participant
    #43554

    Ja tylko cierpliwie czekalam az Cobrah cos naskrobie ;>

    Kaleh
    Participant
    #43604

    Chwilowo poprowadzę CoBraha więc możesz odpisać już 🙂 JA będę jego kwestie w swoim opisie dawał.... do pracy rodacy!

    I. Thorne
    Participant
    #43607

    Jeśli to będą kwestie w stylu: "Pomocy!", "O cholera!", "Dlaczego znów mnie postrzelili?!", "Nie wiedziałem, że mam w ciele tyle krwi.", "Błagam, ja naprawdę nie chcę tracić tej ręki po raz drugi!" to ja sie zgadzam i podpisuje rękami i nogami 😛

    Kaleh
    Participant
    #43674

    Hehehehe.... no dobra a gdzie Eric????

    I. Thorne
    Participant
    #43676

    Po wizycie u naszych kolegów z Małopolski zaginął bez wieści 🙂

    Kaleh
    Participant
    #43692

    Niech go dranie oddadzą! Bo nam RPG stoi..... chyba że będę musiał użyć metod nacisku bezpośredniego.... :>

    I. Thorne
    Participant
    #44948

    No już miesiąc czekam na odpisy pozostałych kandydatów na odstrzał :)Kiedy się doczekam posunięcia akcji?

    Kaleh
    Participant
    #44964

    Też się zastanawiam. CoBrah ma wytłumaczenie bo siedzi w USA i dostęp ma tylko w bibliotece jak po pracy ma siłę by pójść... ale nasi tubylcy gdzie są? Chyba dostaną coś naprawdę paskudnego... :>

    Kaleh
    Participant
    #45388

    OK.... teraz czekamy już chyba tylko na Romulankę....

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 87 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram