Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Survivors 2 Ed. - propozycja

Survivors 2 Ed. - propozycja

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 87 total)
  • Author
    Posts
  • CoBrah
    Participant
    #39511

    Bardzo ciekawy wstep,podoba mi sie :)Szykuj sie I.Thorne...Czas zemsty nadszedl 😀

    Eric Keitel
    Participant
    #39512

    Właśnie I. Thorne... Szykuj się :>

    I. Thorne
    Participant
    #39546

    CoBrah. Znów przypalę ci silnikeim twarzyczkę. Tym razem nawet chirurg Ci nie pomoże... :[

    Eric. Obetnę twoje uszy :>

    Tylko niepodobają mi się wrota Iconian. A dlaczego? Niedługo dowiecie się...

    Kaleh
    Participant
    #39549

    Buhahahahaha pokrzyżowałem Ci plany? :> Nie ma kłopotu.. to tylko resztki... 😉

    CoBrah
    Participant
    #39716

    Kiedy zaczynamy? 😀

    Kaleh
    Participant
    #39729

    Aż Romulanka się zadeklaruje czy gra :> Niech powie tylko to znów poprowadzę jej postać.... i będzie ją mogła kiedyś tam przejąć..... jak szepnie słówko to będę m.ógł pisać wstęp cz.2 oraz rozpoczęcie rozgrywki... kości gotowe...

    I. Thorne
    Participant
    #39731

    To ja się nie zadeklarowałem???A kto wysłał PM z opisem moich przygotowań do konferencji (zamówiłem książkę "101 dań z Ferengi")?

    Romulanka
    Participant
    #39732

    Tego... a czy ja sie czasem nie deklarowalam, ze chce grac? Ot, skleroza ;>Jakby co, moge zaczac od zaraz 😉

    Kaleh
    Participant
    #39744

    OK to odsyłam do posta: napiszcie co jeszcze chcecie dowiedzieć się w toku wstępu cz.2 😀

    I. Thorne
    Participant
    #39747

    Ja chce wiedzieć WSZYSTKO! 🙂 Szczególnie o tym CoBrahoviciu, którego przez całą 1 częśc brałe(a)m za Klingona.

    I. Thorne
    Participant
    #40079

    Kiedy będę wreszcie miał szansę zabić kogoś?Czyli kiedy początek gry?

    Kaleh
    Participant
    #40087

    Jak znajdę czas czyli w bliżej nieokreślonej przyszłości - kwestia może tygodnia może więcej :>

    Kaleh
    Participant
    #42367

    No i wyszło..... więcej.... 3 miesiące, ale już wracamy dio gry chociaż nie wiem czy ktoś jeszcze jest chętny... w razie czego macie przed sobą pierwszą kolejkę....

    I. Thorne
    Participant
    #42383

    Entliczek pentliczek, komu odstrzelić silniczek?Padło na uszatego. Powieszę jego głowę w holu mojej rezydencji w galerii "Osobiście wypatroszony" :twisted::sf: :killer:

    Kaleh
    Participant
    #42624

    Pozostaje nam czekać na Romulankę :>Jak tylko da znać ruszamy dalej...

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 87 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram