Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Survivors 2 Ed. - propozycja

Survivors 2 Ed. - propozycja

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 87 total)
  • Author
    Participant

UWAGA WAŻNE

Dramatis personae:

Ivo Cobrahovic - CoBrah

Nersa - I.Thorne

Tajemnicza Klingonka - Romulanka

To już wiemy. Mam wizję jedną i oto propozycje... a w ogóle zrobi się z tego niezły Crossover 😀

Fercart - Kardazjanin - kasta obsydianowa

Eric - Ferengi FCA

:>

Oczekuję na akceptację bo już wpadłem na całkiem niezły pomysł. Do tego będzie jeszcze awaryjny BN dla jednego gracza... może jutro przed wyjazdem do domku bym rzucił zarys intrygi.... 🙂

I. Thorne
    Participant

Croossover? Lustrzany wszechświat???Eric jako Ferengi. Kurde, ale będą akcje. W razie problemów służe kilkoma Zasadami Zaboru (kiedyś je spisywałem z DS9).Przypominam tylko, że Nersa to imię. Nazwisko to jak zwykle tajemnica.

Eric Keitel
    Participant

Zasady zaboru gdzieś mam :] Przygotujcie wasze Latinum... Dużo latinum 😀

Kaleh
    Participant

Dobra... mała zmiana... Eric może być człowiekiem ale związanym z Ferengi ważnym kontraktem.... chyba że zadecyduje jednak przywdziać wielkie uszy 😀

I. Thorne
    Participant

Racja, na zdjęciu ma małe uszy. A to znaczy, że... TO KOBIETA!

Eric Keitel
    Participant

Hmm, jeszcze nigdy nie zaatakowałem MG... I. Thorne, jeseś na dobrej drodze :P:P:P

I. Thorne
    Participant

"Nigdy nie zaszkodzi podlizać się szefowi" - 33 Zasada.Ale tak serio już widzę taką akcję:"Ferengi szybkim skokiem unikł serii z karabinu rozświeczonej Klingonki. Skrył się za beczkami z winem z jagód tula. Odetchnął i krzyknął:- Dogadajmy się!W tej chwili ściana naprzeciwko niego eksplodowała. W lawinie pojawiła zakurzona Romulanka. W ręce ściskała laserowy karabin gatlinga (mój kolejny wynalazek).- On jest mój!- Nie! Ja go miałem na oku! - wrzasnęła baczka, a raczej zakamuflowany człowiek. - Rozerwę go na strzępy. Gołymi rękami!"Akcji z Fercatem jeszcze nie wymyśliłem.

Kaleh
    Participant

Nie...no Eric gra spokojnego, życzliwego hyandlarza człowieka współpracującego z Ferengi Alliance... a na Fercata ndecyzję wciąż czekam.....

Anonymous
    Guest

Thorne strzeż się rolników / hodowców kwiatów z Bajo 🙂 A propo czemu nie mogłem w przeszłości być członkiem ruchu oporu..., bombka tu , bombka tam...., moze jakieś miny 😎

Kaleh
    Participant

Czyli jednak Bajoranin... a kto mówił że nie z ruchu oporu? Tylko z jego anarchistycznego odpowiednika a nie z ramienia fundamentalistycznego jak Kira 😀 Aktualnie na wygnaniu pracujący jako najemnik... ale na Risie wypoczywa....Chyba rzeczywiście zaczniemy na terenie planetarnego raju by potem się przenieść w inny teren....

Eric Keitel
    Participant

Prawdopodobnie na teren bardzo przypominający piekło? :] Ale mi to pasuje... Przynajmniej moja postać trochę odpocznie 😀

Kaleh
    Participant

Hehehe.... 😎 Tak więc czekam na Fercata ostateczną decyzjęi Power ON... odsłona pierwsza o nazwie RAJ i pierwszy kontakt... części oponentów ze sobą a wszystkich z przedstawicielem tajemniczej rasy....

I. Thorne
    Participant

Fercart. A może aktywista Kohn-Ma? Stary kumpel Tahny Losa wciąż walczący z Kardazjanami i ich sojusznikami (czyli Federacją).

Kaleh
    Participant

Pomysł też niezły... ale czekamy na decyzję...Dobra, to gdzie Fercart? Ja już chcę pisać :>

Kaleh
    Participant

Piszccie uwagi i pytanie. Proszę też o to by przed drugą partią wstępu wszyscy wysłali mi zapis tego co robią w czasie przygotowań do negocjacji....

Jak już to dostanę rozpoczniemy właściwą rozgrywkę. Część pierwsza: w pogoni za sukcesem - zobaczymy ktoprzy nierównych szansach dotrze pierwszy.....

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 87 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram