Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Superman i Batman - rebooty?

Superman i Batman - rebooty?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Jamjumetley
    Participant
    #5244

    DC Comics ogłosiło w poniedziałek, że Człowiek ze stali i Mroczny Rycerz powrócą do swoich korzeni w komiksach: Superman: Earth One oraz Batman: Earth One. Zeszyty pojawią się już w przyszłym roku.[more]

    Superman wyjdzie spod rąk duetu - Michael Straczynski / Shane Davis, natomiast przygody Batmana będą dziełem Geoffa Johnsa i Gary'ego Franka. Komiksy opowiedzą o pierwszych latach działalności superbohaterów. Wątki toczyć się będą na nowej Ziemi, w nowych okolicznościach.

    Dołączona grafika

    Oto co ma do powiedzenia Straczynski:

    Chcę zagłębić się w bohatera, spojrzeć na niego ze współczesnej perspektywy. Gdybyś chciał stworzyć Supermana dzisiaj, ale zachowując to, co dotychczas działało, jaki by on był?

    Słowa Daviesa:

    To wielki moment dla nas - czytelników komiksów, zobaczyć narodziny Supermana. Jestem zaszczycony, kiedy zdaję sobie sprawę, że to ja jestem artystą, któremu przyjdzie to narysować. Co więcej - jako graficzną powieść. To będzie epickie!

    Dołączona grafika

    Wypowiedź Geoffa Johnsa:

    Batman: Earth One pozwala Gary'emu i mnie wyrwać się z sieci ograniczeń ciągłości i skupić się na dwóch sprawach - bohaterach i historii.

    Źródło: Sci Fi Wire[/more]

    Coen
    Participant
    #82624

    To się Starczyński szarpną - dokładnie to co chce napisać dostaliśmy w Smallville

    Infango
    Participant
    #82626

    no i Smallville się sprawdza zwłaszcza nowy sezon nie jest cudowny ale znaczna poprawa, zapowiadany odcinek 2 godzinny podobno wa wnieść nową jakoś do tego serialu.

    Krusty
    Participant
    #82627

    Ok nie lubię bezmyślnego przepisywania newsów bez znajomości tematu to nie są żadne rebooty tylko nowe imprinty taka spóźniona odpowiedź na świat Ultimate Marvela, gdzie stworzono nowe bardziej dostępne dla nowych czytelników continuum ze znanymi postaciami w nowym ujęciu, pomyśl ten okazał się gigantycznym sukcesem Marvela i dlatego też np. filmowy Nick Fury jest czarny a nie biały bo jest wzorowany na tym że świata Ultimate, zresztą każdy z was powinien przynajmniej przejrzeć komiks Ultimates w przygotowaniu na kolejne filmy Marvela. Jest jeszcze inna interesująca sprawa bo DC niby już ma serie mającą niby być odpowiedzią na Ultimate Marvela ale jak widać nie odniosła sukcesu. Osobiście żałuje, że Starczyński nie zostanie w Marvelu bo całkiem nieźle pisał Thora choć robienia z Iron Mana faszysty mu nie daruje. 😉

    To się Starczyński szarpną - dokładnie to co chce napisać dostaliśmy w Smallville

    Bzdury piszesz Smallville miało być opowieścią o Supermanie oddartym z tego co jest w tej postaci śmieszne czyli stroju, psa całej przerośniętej otoczki superhero dobrej dziewicy świata DC.

    no i Smallville się sprawdza zwłaszcza nowy sezon nie jest cudowny ale znaczna poprawa, zapowiadany odcinek 2 godzinny podobno wa wnieść nową jakoś do tego serialu.

    No nie wiem niby świat DC mi leży ale fani bardzo narzekają.

    Jamjumetley
    Participant
    #82630

    Ok nie lubię bezmyślnego przepisywania newsów bez znajomości tematu to nie są żadne rebooty tylko nowe imprinty taka spóźniona odpowiedź na świat Ultimate Marvela, gdzie stworzono nowe bardziej dostępne dla nowych czytelników continuum ze znanymi postaciami w nowym ujęciu...

    Przede wszystkim, sam nie lubię jak nowego Treka przedstawia się jako reboot - aż coś się we mnie gotuje jak słyszę takie rewelacje. Wiem jak może czuć się fan komiksu, jeżeli z kolei ja coś przeinaczę. Przepraszam, jeżeli tak było. Nie przepisałem jednak bezmyślnie newsa z Sci Fi Wire. Oparłem się na załączonym w artykule linku, do oficjalnego bloga DC Comics i zinterpretowałem to, co tam napisali.

    Manul
    Participant
    #82631

    Jako laik powiem na ten temat tylko jedno. Obaj wyglądają jakby im ktoś nadmuchał mięśnie.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram