Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Supergirl pokazała się światu

Supergirl pokazała się światu

Tagged: ,

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #8237

  gallery_4_21_22125.jpg

  W tym tygodniu rozpoczęły się zdjęcia do pilota "Supergirl", nowego serialu przedstawiającego losy kolejnej postaci z komiksów DC. Fani wyczekiwali na pierwsze zdjęcia nowej bohaterki i oto one - nawet oficjalne.

  [more]W postać kuzynki Supermana wciela się Melissa Benoist. Jej kostium zaprojektowała Colleen Atwood, zdobywczyni trzech Oscarów, która odpowiada też za kostiumy w "Arrow" i “The Flash”.

  Oto Kara Zor-El w pełnej krasie.
   

  2XbjXzF.jpg

  Źródło: Variety[/more]

  Slawek
  Moderator
  #120585

  Jak kiepski cosplay...

  Jamjumetley
  Participant
  #120586

  Prosty uniform o stonowanej kolorystyce. Zakrywa chyba więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Cieszy obecność klasycznego reeve'owskiego emblematu.

   

  Sama Supergirl nie taka super...

  snowman
  Participant
  #120589

  Supergirl jest super ze względu na jej możliwości a nie urodę, która przecież jest w dużym stopniu względna. Ja tam uważam, że całkiem ładna z niej dziewczyna, a już na pewno super zgrabna. 🙂 I z całą pewnością jej kostium nie jest kiepski. A że się nie błyszczy i nie odsłania brzucha to też żaden problem. No i na szczęście nie podkreśla/imituje muskulatury, co jest jego niewątpliwą? zaletą. 🙂

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram