Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Strony forumowiczów

Strony forumowiczów

Viewing 8 posts - 76 through 83 (of 83 total)
  • Author
    Posts
  • Zarathos
    Participant
    #65922

    To ja się pochwalę nową stroną, założoną wspólnie przezemnie i przez Coena, a mającą w treści opowiadania Trekowe.

    Coen umieścił tam (na razie) Kanga, a ja Mgły Wojny, chociaż możliwe, że stronka się rozrośnie. A nowi autorzy zawsze mile widziani.

    Adresik: http://startrekopowiadania.pl

    Lo'Rel
    Participant
    #65926

    To ja mogę dorzucić swoje opowiadania.

    Eviva
    Participant
    #81824

    Cóż, trudno dyskutować z tymi, co nazwali nas "rozbijaczami fandomu"... zaznaczam jednak, że nie pragniemy niczego rozbijać. Chcemy zaproponować jeszcze jedną trekową stronę, do której podczepione jest miłe forum, a która, uwaga, zawiera też możliwość prowadzenia przez użytkownika własnego bloga. Na stronie głównej jest dział newsów, jak przystało na przyzwoitą fanowską domenę - reszta działów, poza tymi, o których wspomniałam, czeka na rozbudowę. Ponieważ dopiero zaczynamy, nie ma się co temu dziwić.

    Nazwaliśmy nasz statek "USS Independence", jako że jesteśmy separatystami, którym udało się uzyskać niepodległość - niełatwą, czasem nawet gorzką, ale naszą własną.

    Nasza strona jest otwarta dla wszystkich, podobnie jak forum, gdzie może przyjść każdy chętny. Zapraszamy na USS Independence

    Zarathos
    Participant
    #81826

    BUUUUUUUUUUURozbijacze fandomu, dezerterzy, zamiast jednoczyć, dzielić. Jesteście jak... jak T'Pel. Na pochybel, bigosować takich.BUUUUUUUUUUUUA tak na serio, to życzę powodzenia, chociaż mnie tam u siebie nie uświadczycie (słychać głębokie westchnienie ulgi ze strony Evivy).

    Leila
    Participant
    #83706

    Independence ma naprawdę świetną załogę. 🙄

    Romek 63
    Participant
    #86928

    FANTASTYKA NAUKOWA

    Odkryłem nowe forum z fantastyką naukową 🙄

    Nie wiem czy nie jest już Wam znane ale na wszelki wypadek podaję link :

    http://astro4u.net/yabbse/index.php?board=70.0

    Dołączona grafika

    Jerzy Jankowski
    Participant
    #92962

    Witam serdecznie ❗

    Mam nadzieję, że nie złamię istniejącego regulaminu, jeśli tak, z góry przepraszam.

    Pragnę zaprosić Was na forum pod adresem forum.noxius.pl, poświęcone zagadnieniom Science Fiction, a także Postapokalipsy, Cyberpunku, itd. Forum właśnie oficjalnie ruszyło, dlatego liczymy, że przypadnie Wam do gustu. Niebawem oficjalnie wystartuje portal, a w nim regularne wieści i newsy, recenzje, blogi, galerie, i wiele innych! Zapraszam więc gorąco i liczę, że razem będziemy się dobrze bawić. 🙂

    rick
    Participant
    #99250

    Zapraszam na nowy portal prawdziwie science-fiction i na dalszy ciąg historii i przygód bohaterów serialu SGU tym razem w formie odcinków tekstowych dostępnych na stronie:

    FANTASTYCZNE ŚWIATY RICKA

    serdecznie wszystkich pozdrawiam i do sympatycznego zobaczenia

Viewing 8 posts - 76 through 83 (of 83 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram