Forum Trek.pl Newsy Star Trek Streszczenie fabuły Star Trek Into Darkness

Streszczenie fabuły Star Trek Into Darkness

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #7387

  Chociaż wiele krajów dopiero oczekuje na premierę filmu Star Trek Into Darkness, a inne mają tę premierę ledwie za sobą, Wikipedia zamieściła już obszerny opis fabuły filmu razem ze wszystkim możliwymi smaczkami. Z tego powodu uprasza się o niewchodzenie dalej, jeśli ktoś nie ma ochoty wiedzieć przed seansem, co zobaczy na ekranie.

  Tłumaczenie opisu zamieścił Ilustrowany Treker Codzienny. Jeszcze raz ostrzegam: po przeczytaniu tego tekstu właściwie nie ma już po co iść do kina.

  The D
  Participant
  #112480

  Ja przeczytam sobie w przyszłym miesiącu 🙂

  fluor
  Keymaster
  #112481

  Wikipedia w wersji angielskiej dodajmy, co w sumie nie jest dziwne, ponieważ tam już mieli premierę. Odwiedzając polską wiki nie musimy obawiać się spojlerów.Swoją drogą fabuła i zagadka Khan czy nie Khan nie jest jedynym powodem, dla którego wybieram się do kina, więc nawet jakby ktoś mi zdradził (czego proszę nie robić :D) szczegóły, to i tak pójdę do kina.

  Barusz
  Participant
  #112482

  Ja przeczytałem. Bardzo bardzo bardzo nowatorskie podejście do pojęcia "broń biologiczna" mają filmowi vilianie (i Abrams) 😉

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram