STO - nicki graczy

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #104130

    Dla mnie liczy się klimat gry. Ale wiem, że niektóre misje i zadania nie są do zrobienia w pojedynkę.

    To i ja się podłączam!

    Athalkat, USS Avalanche

    Doro
    Participant
    #104178

    To jakos sie zgadac trzeba

    Reyden
    Participant
    #104255

    Co do robienia misji fabularnych w grupie - jak na razie natrafiłem na 2 czy 3 misje gdzie by się przydała pomoc innego gracza - wszystkie na froncie romulańskim , w każdym mamy do czynienia z D'D .Front Klingoński to praktycznie bułka z masłem - nawet jak misja jest zrobiona tak że mamy pod górkę to z reguły mamy pomoc NPC-y wide pierwsza misja i walka z drednotem 8472 czy misja z Doomsday machine kiedy latamy BoP-em - w obu przypadkach mamy flotę NPC-y do pomocy .

    Jamjumetley
    Participant
    #104258

    D'Deridex podstępny jest. Podlecisz za blisko to weźmie cię na traktor, wystrzeli 3 torpedy plazmowe z odległości (po angielsku jest na to ładne określenie: point-blank range) i nawet nie masz szansy wziąć ich na cel. Raz mnie tak załatwił. Potem naturalnie się odgryzłem 😀

    Reyden
    Participant
    #104261

    Właśnie najczęściej przez plazmówki ginąłem . Choć już wypracowałem jako taką taktykę .Zajść D'D od tyłu i w miarę możliwości chwycić go własnym tractor beamem . Potem Torpedo High Yieald + Canon Rapid/Beam Overload i dajemy czadu .Można też użyć na D'D skilla blokującego sensory - zawsze to kilkanaście sekund spokoju . Na lecące ciężkie torpedy plazmowe polecam Canon Scatter/Beam Fire at will i Torpedo Spread .

    Jamjumetley
    Participant
    #104265

    Mam Fire at will, ale najprawdopodobniej się w tym momencie ładowało (lubię tą umiejętność w połączeniu z Direct Energy Modulation).

    karol23175
    Participant
    #104333

    Witam wszytkichMój nick w grze to HWDPStarfleetlvl 50 - szkoda że tak mało tych lvl Chętnie wstapie do polskiej floty:)

    Dr Bobaz
    Participant
    #104338

    Witam wszytkich

    Mój nick w grze to

    HWDP

    Nie, serio?

    W RS nie ma właściwie jako takiego regulaminu, nie ma żadnych wymogów, żadnych kar ani nagród. Jest jedna zasada. Kultura - zarówno na forum, na czacie gry czy też w nicku i handlerze.

    Anonymous
    Guest
    #105050

    Mnie można znaleźć na kanale STOnline.pl lub @Jaremilus Pytania związane z grą lub rekrutacja do The Niners (jeśli ktoś szuka fajnej floty)PS: Na pytania o pożyczki itp - nie odpowiadam, brak kultury - blokuje.

    master_bruce
    Participant
    #107788

    Popieram powyższych. Gram tylko i wyłącznie dla klimatu. Co z tego, że nie mam "najlepszych" broni czy tarcz. Pozakładałem te, które wydają mi się, że są dobre.

    a znaleźć mnie można łatwo:

    masterbruce@masterbruce w The Niners

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram