STO - nicki graczy

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • Author
    Participant

Ok, nie chciało mi się tego pisać, ale co tam...

Skoro STO przeszło w fazę f2p (dla niektórych już, dla pozostałych - 17.01.2012) - można założyć, iż nastąpi wysyp nowych graczy.

Na pewno jakiś ułamek będzie wywodził się z tego forum 🙂

Jestem też pewien, iż nie wszyscy będą chcieli zapisać się do jakieś floty. Nie wszyscy też będą chcieli używać TeamSpeak'a.

Przydałoby się jednak polatać czasem razem lub "na gorąco" wyjaśnić jakiś problem w grze.

W związku z tym proponuję wpisać nicki, pod jakimi można zastać nas w STO.

Pewnie piszę rzecz oczywistą, ale jeśli chcecie kogoś wywołać w trybie prywatnym, należy wpisać: /tell nick_postaci@nazwa_charakteru.

W moim przypadku to będzie:

Wolf Moonstorm@wmoonstorm

Zeel@wmoonstorm (pod tym nickiem będę najczęściej)

Khal@wmoonstorm

Jakby co - postaram się pomóc w miarę możliwości 😉

Slawek
    Moderator

Wydaje mi się, że nie trzeba znać dokładnej nazwy postaci, aby przesłać PM czy Maila, czy też cokolwiek innego. Wystarczy główny handle.

@Suavek

Nie wszystkimi postaciami jestem w Royal Squadron, nie używam Team Speaka, ale chętnie pomogę w razie potrzeby, lub też rozegram jakąś misję w teamie od czasu do czasu.

Reyden
    Participant

reyden26 - postać SF .Torlek - postać IK ( na razie nie gram ) . Nazwy statków :UFP - Najczęściej USS Excalibur .

Jamjumetley
    Participant

jamjumetley@jamjumetley - Starfleet (na razie gram praktycznie tylko tą postacią)

keroth@jamjumetley - Klingon Defence Force

Melnikor
    Participant

Melnikor@Landerhow

LIBERTO
    Participant

@libertomw, na razie tylko thalia. tak myśle ;-)nigdy nie pamiętam nick postów ;-D

Lafiel
    Participant

Lafiel@Lorel <-- raczej głównie na tej postaci 🙂

Duda
    Participant

Dura'den@duda_ddd (czyli prawie jak na forum). Statek to Acanthia

Piotr
    Keymaster

Piotr, Tamir i Korov@PiotrM. Najlepiej jednak pytać na kanale Polska.

Zarathos
    Participant

Aiien Teer@zarathos1978Ogólnie gram w trybie "olej wszystkich spoza aktualnego teamu", ale jak ktoś się odezwie po polsku to ma sporą szansę, że nie zostanie olany 😉

Match
    Participant

Match@inzmatch

Tom
    Participant

Woland ;>

Talisha
    Participant

Witam!Ja trzymam się z dala od Teamów, teamspeaków itp. Dla mnie liczy się klimat gry. Takie skrzywienie rpegowca papierowego. 🙄 Ale wiem, że niektóre misje i zadania nie są do zrobienia w pojedynkę. Tak więc każdy, kto lubi odgrywać role może śmiało pisać.@Talisha, kapitan USS Europe, 🙂 pozdrawiam

Doro
    Participant

Także witam.I także, jak wyżej koleżanka gram tu dla klimatu ( ktorego brak sprawił porzucenie przeze mnie Star Wars Old Republic ), w ramach skromnych mozliwości chetnie pomogę zarówno w misjach ( czasem jestem AFK, jak każdy ), jak i chetnie pobawie sie w odgrywani ról. W prg ( zwane tu papierowym ) bawię się okolo 17 lat wiec coś tam wiem chyba :)kapitan ciezkiego eskortowca - Dorotha@zia951 doktor - Selar@zia951 admirał KDF na bojowym krązowniku - Niv@zia951 Do zobaczenia na szlaku !

Dr Bobaz
    Participant

Talisha, Doro miło spotkać takich ludzi jak wy, którzy chcą w mmo jeszcze troche poodgrywać. Dla mnie to świetny pomysł, może uda się coś fajnego porobić, bo ja także jestem z tych, którzy lubią poodgrywać ;).@bobaz w STO :).

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram