Stawiacz min.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • domirex
    Participant
    #8532

    Ostatnio naszła mnie ochota by zrobić sobie okręt zorientowany na używanie min. Kiedyś ten build miał moc na pve. Moje pytanie brzmi jak wygląda on teraz. Chciałbym znać jaki okręt co w niego wsadzić oraz czy dalej ma takiego kopa jakiego miał (czyszczenie kostek nad stocznią bez dotykania sfer w The Crue zawsze było dla mnie fascynujące)? Stary build znajduję w 3 sekundy jednak nowszych jakoś nie widzę.

    FAB
    Participant
    #112408

    Nie słyszałem i nie widziałem, żeby ktoś jeszcze korzystał z min.

    rafstar
    Participant
    #112409

    Potwierdzam to co FAB napisał, miny w praktyce nie są stosowane.

    Jednak w samym temacie, moim zdanie,  godne polecenia jest bulid z reputacji Nukara Strikeforce lub to maleństwo trochę już wysłużone:  http://sto.gamepedia.com/Breen_Transphasic_Cluster_Torpedo

    domirex
    Participant
    #122462

    Vaduar Cluster torpedo użyję na przód. Zastanawiałem się nad pilot ship lub prometeuszem T6, tricobalt mines, wszystko pod dmg min, ze skilli to lepiej dispern mines III i omega 1 czy odwrotnie omega III i dispern II? Jak sądzicie sprawdzi się na grubego zwierza(cygaro voth citadel ship itp.)?

    FAB
    Participant
    #122465

    Mam nadzieję, że się mylę, ale raczej nie dostaniesz odpowiedzi, bo nikt raczej nie testował takich rozwiązań 😉

    rafstar
    Participant
    #122466

    Z tego co jestem zorienotwany ten rodzaj torped/min ma dość długi czas przeładunku do kolejnej salwy, do tego istnieje prawdopodobienstwo ich zestrzelenia, moim zdaniem jak już je stosowac to lepiej na tył i odpalać w krótkiej odległości od przeciwnika po zmasowanym frontalnym ataku, ogólnie nie sądzę by na "grubego zwierza" co kolwiek z minami dało rade

    domirex
    Participant
    #122467

    Wiesz torpy z bliska dobić minami po drodze działkami, uciec ewentualna nawrotka. Spróbuję na tańszym sprzęcie i dam znać czy się sprawdza. Przy okazji zrobię Nadi warschip. Szukam jakiś nowych rozwiązań bo takie bezmyślne strzelanie mnie znudziło.

    domirex
    Participant
    #122496

    Jestem już po tygodniowym teście. Moje spostrzerzenia dla osób które chciały by spróbować.

    Plusy:

    Duży alfa dmg

    Współgra z grawity well i clear gatway

    Taktyka nie polega na staniu i strzelaniu....

    Minusy:

    Stosowanie tego rozwiązania jest kłopotliwe.

    Długi reaload.

    Grając w drużynie nim rostawisz miny pozostali sprzątną ci gościa.

    Miny to ciekawa alternatywa i wiele nie odstają od reszty. Problemem jest ich mechanika, która powoduje niepraktyczność stosowania na PvE. Jest to build z rodzaju niszczenia pojedyńczy jednostek lub kilku słabych zgrupowanych w jednym miejscu z bliskiego kontaktu. Przy buildach w, których niszczysz przeciwnika nim się zbliżysz, traci rację bytu.

    Jednak grę minami dobrze wspominam, a wnioski wielce odkrywcze nie są.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram