statek

Viewing 31 post (of 31 total)
  • Author
    Participant

Może sam się wypowiem na ten temat. Jako, że sam jestem początkującym graczem też zadawałem pytania innym ale tylko wtedy jeśli sam nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Pytań o misję w ogóle nie zadaje bo od tego mam stowiki, chodź też z tego rzadko korzystam. Nikt Ci nie zabrania LUCutus pytać innych ale jak sam czytam twoje pytania o tak banalne rzeczy, a podkreślam, że sam gram w tą grę zaraz po wprowadzeniu F2P to aż mi się serce kraja, że dzisiejsza młodzież jest tak niesamodzielna i nie umiejąca czytać ze zrozumieniem. Może sam nie jestem idealny bo też zdarza mi się strzelić jakąś gafę, no cóż jestem tylko człowiekiem ale przynajmniej staram się zmieniać na lepsze. Co się tyczy jeszcze Ciebie po prostu sam spróbuj na początek poszukać odpowiedzi na Twoje pytanie, a dopiero może później popytaj "tu" ewentualnie na czacie w grze. Nie obraź się na mnie za to co napisałem, po prostu potraktuj to jako wskazówkę:)P.S. Nie przesadzaj też, że musisz szukać az 3 godziny:P

Viewing 31 post (of 31 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram