Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Start nowego rankingu na Trek.pl

Start nowego rankingu na Trek.pl

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Participant

Niedawno oficjalnie ogłoszono wyniki rankingu na najpopularniejszą żeńską i męską postać sci-fi. Czas jednak nie stoi w miejscu, dlatego dziś proponujemy Wam kolejny.

Tym razem dla odmiany prosimy Was o podzielenie się z nami Waszymi ulubionymi kreskówkami fantasy/sci-fi. Tak dla odmiany, od rankingów osobowych.

Zasady takie same jak poprzednio.

Zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji.

Dołączona grafika

Mordah
    Participant

Jesteście gorsi niż Google i FB!!! Ciągle nas o coś pytacie, zaczyna się od jakiś głupot, a zaraz będzie o adres, wielkość buta, długość fiuta.Nie będę tego tolerować!!! Proszę mi dać bana czy coś

Zarathos
    Participant

Mordah, wyluzuj. Ogólnie się zgadzam - ankiety raz na jakiś czas są ok, ale taki ankietowy spam...W każdym razie zgłoś Muminki, Misia Kolargola czy coś w tym stylu co kwalifikuje się pod sci-fi lub fantazy. Taki "delikatny" sposób dania do zrozumienia co się sądzi o facebookowaniu forum.

Piotr
    Keymaster

Raz na miesiąc to spam? Bo od pierwszego rankingu tyle minęło. 😉 Częściej na pewno nie będzie, a czy rzadziej - zobaczymy.

Barusz
    Participant

A dlaczego miałoby nie być częściej? Jest jakieś życie na osiedlu, jest zabawa, o to chyba chodzi. Jak kogoś to nie bawi, to ignoruje (jak ankiety na fb), jak bawi, to bierze udział. Jest w tym mechanizmie coś złego?

Piotr
    Keymaster

Wiesz, to mimo wszystko trochę poświęcenia czasu wymaga. Jeden razking i mała przerwa co kilka tygodni to chyba niezły pomysł. Ważniejsze, by rankingi były ciekawe.Swoją drogą, może macie pomysły?

Barusz
    Participant

Najfajnieszy lekarz, mechanik, naukowiec, najładniejsza planeta, najfajniejszy obcy (gatunek obcych), najzabawniejsza postać, najfajniejsza para, najfajniejszy komediowy/romansowy/wojenny odcinek w serialu SF...

Coen
    Participant

Koło 2115 pomyślimy nad uwzględnieniem tych rankingów.Swoją drogą Piotr poruszył dobry temat - ile Waszym zdaniem czasu powinno minąć między takimi rankingami? Z Piotrem zaproponowaliśmy miesiąc. Jakie są Wasze propozycje?

Barusz
    Participant

Po co pytacie o pomysły na rankingi, skoro macie ich już na ponad 100 lat?

Mordah
    Participant

Ja mam pomysł, który tutaj się powinien sprawdzić.O to pytanie do ankiety: "Jakiego filmu nie widziałeś i czemu ci się nie podoba?"

Piotr
    Keymaster

Po co pytacie o pomysły na rankingi, skoro macie ich już na ponad 100 lat?

Bo nie uważamy, że nie możecie mieć lepszych. ;>

The D
    Participant

Ja mam pomysł, który tutaj się powinien sprawdzić.

O to pytanie do ankiety: "Jakiego filmu nie widziałeś i czemu ci się nie podoba?"

Ale Picard nie zagląda na trek.pl a poza tym obejrzał jakiegoś screenera z torrentów 😉

Pitmistrz
    Participant

Miesiąc to tak optymalnie.I jak Barusz powiedział, jak się komuś nie podoba nie musi uczestniczyć.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram