Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Starship OSIRS

Starship OSIRS

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • Vidmo
    Participant
    #1799

    WitamOstatnio oglądając SAT 1 wylukałem 😀 Starship OSIRS. Czy ktoś może mi coś na jego temat powiedzieć i czy jest godny uwagi ❓ Oprócz tego mam jeszcze dwa pytania:1.Kablówka odcieła mi SAT 1 🙁 i jeszcze pare innych programów zagraniczno-języcznych (Treka nie mam 🙁 ) i jestem ciekaw czy macie taki sam problem czy tylko ja mam takiego ph :(2.Czy posiadacie lub wiecie skąd można ściągnąć reklamę 🙂 Pumy z tą ładną DUŻĄ panią niszczącą miasto 😉 (kto widział to wie o co mi chodzi). Szukałem już jej (reklamy a nie pani 😉 ) na imeshu i w google ale to nic nie dało :(Za odpowiedzi na pytania zawarte w tym poście z góry Dzięki =/=

    Reyden
    Participant
    #10415

    Witam

    1.Kablówka odcieła mi SAT 1 🙁 i jeszcze pare innych programów zagraniczno-języcznych (Treka nie mam 🙁 ) i jestem ciekaw czy macie taki sam problem czy tylko ja mam takiego ph 🙁

    Nie tylko tobie

    te programy znikły wskutem zmniany ustawy o prawie autorskim

    UPC i reszta kablówek je juz wycofała ( poza odziłami UPC w Lesznie/wielkopolsce i Wrocku )

    jak chcesz sobie odbierac SAT 1 , to złatw sobie tuner FTA i antene sat.

    Na satelicie wciąz sa dostępne , a koszty zdobycia sprzetu to 200-300 zł

    Piotr
    Keymaster
    #10419

    Ehh, tez mi niemieckie kanaly zabrali. juz ze 2 miesiace temu, pozniej czesc oddali, ale np. bez RTL2 (SG1 bye bye 🙁 ). A jakis tydzien, dwa temu polecial Sat 1. I bieda jest, zero treka w TV. Dobrze ze net jest. 😉

    ivan
    Participant
    #10510

    A ja wciąż mam SAT 1 i inne takie i RTL2 :)Tylko szkoda ze to nie sa angielskojęzyczne kanały 🙂

    Q
    Participant
    #10674

    Ale sat 1 i kabel 1 na satelitce sa.

    Co do tej Malej dziewczynki z Pumy na Kaza Lite na pewno beda to miec.

    Ps. Co sie z tym forum podzialo -zapadla jakas grobowa cisza...

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram