Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Starship Creator Warp2

Starship Creator Warp2

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Posts
  • Jean Luck Picard
    Participant
    #2136

    Witam!!Ostatnio na http://www.suprnova.org pojawiła się gra "Starship cretor warp2".Gra ściąga się błyskawicznie jednak są z nią duże problemy. Po zainstalowaniu gry i wszystkich składników (Quick time) wydaje się, że wszystko ok,a pojawia sie następny problem programu Vizual C++ : "Rutime error! Program C:Programwarp2warp2.exe abhnormal program termination."Jeżli ktoś wie jak można rozwiązać ten problem bardzo proszę o pomoc Gra działa w moim przypadku tylko na win98!Dziękuje za każdą pomoc !Picard out =/2=

    ivan
    Participant
    #19999

    Mam ten sam problem, jeśli przeczytasz plik readme to niestety sie dowiesz że gra działa tylko pod systemami Win 98 i 95 , przypuszczam ze odpali tez na millenium, posiadacze win 2000 Nt i xp raczej w ta gre nie pograja.

    Jean Luck Picard
    Participant
    #20039

    Niestety gra wywala się na 98 na tym sam co na Xp! Zreszta napisałem, że uruchamiałem ją na win 98!!=/2=

    ivan
    Participant
    #20051

    No to skoro nie działa na Win 98 to może czas poszukać craka lub pacha albo jednego i drugiego.

    Jean Luck Picard
    Participant
    #20070

    To bardzo dobry pomysł, ale gdzie szukać...?

    Slawek
    Moderator
    #20086

    Tutaj :). Nie musisz dziękować.

    Jean Luck Picard
    Participant
    #20120

    I nie dziękuje! Nie jestem aż taki ułomny tam najpierw szukałem!Jak jesteś tak fantastycznie dowcipny to znajź bezpośrednią strone! =/= 8)

    Slawek
    Moderator
    #20121

    No cóż. Twoje pytanie brzmiało "gdzie szukać" pragnę zauważyć. 🙂 Poza tym jeśli tam nie znalazłeś to albo nie ma albo źle szukasz.Btw. trochę własnej inwencji - w życiu nie zawsze podsuną ci wszystko pod nos...

    Piotr
    Keymaster
    #20125

    No dobra, wystarczy. ;> T'Reker, dales do zrozumienia o co chodzilo, a JLP to zrozumial - miejmy nadzieje. 😉 Wiec konczymy offtopic, a JLP idzie dalej szukac lub cierpliwie czeka az zjawi sie ktos, kto bedzie umial mu pomoc.

    Jean Luck Picard
    Participant
    #20188

    JLP się zgadza na powyższe! 🙂

    Jean Luck Picard
    Participant
    #33126

    Kupiłem oryginalną wersję gry ST starship creator Warp 2 i problem mam ten sam który miłem z "nieoryginlną" wersją tej gry. Wyskakuje błąd gry dając komunikat o błędzie jakiegoś pliku C++. Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Na pudełku jest napisane ze gra działa na systemie win 95/98 oraz Macintosh i wymaga tylko 32MB ram.Będę wdzieczny za każdą pomoc.Chciałem też dodac zanim znów "doczepi" sie do mnie szanowny pierwszy oficer tego forum oświadczam że czytałem bardzo uważnie wszystkie posty dotyczące tej gry jak i tez to ze grę wczytywałem na win 95 i 98 co nie dało rezultatu i tym razem jezeli mozna proszę o pomoc jeżeli ktos miał podobny problem z tą grą i wie jak jemu zaradzic.Chciałem dodać że nie ma ani patcha ani cracka do tej gry!! Jestem tego pewien w 100%=/=

    Yezu
    Participant
    #48374

    Hmm... Jeśli to było pisane w Visualu, może ktoś skopał coś z dołączaniem bibliotek. Poszukaj na stronie Microsoftu pakietu z bibliotekami Visual C++. To chyba się nazywa Visual C++ Redistribution Package. Zainstaluj i powinno chodzić. Chyba...Próbowałeś odpalić to w "trybie zgodności" ? Czasami potrafi zdziałać cuda.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram