Forum Fantastyka Stargate Stargate Universe

Stargate Universe

Viewing 15 posts - 541 through 555 (of 590 total)
  • Author
    Participant

A ja myślę że odnajdzie swoich potomków ( hehe ojciec narodu ). I razem coś wykombinują.

Diabeu
    Participant

Obejrzałem finał, był wspaniały.Dużo emocji. Nie mogę uwierzyć, że to prawdopodobnie ostatni odcinek Stargate jaki było nam dane ujrzeć.Oby los przesądził inaczej.

Flashbones
    Participant

Bardzo dobry odcinek, wielka szkoda, że to już koniec, może za te trzy lata coś się zmieni i wznowią SGU, wszystko jest możliwe.

Jamjumetley
    Participant

Generalnie, droga jest otwarta. Mogą obudzić załogę za pół roku, za trzy lata, albo w ogóle. Myślę jednak, że musiałby zdarzyć się cud, żeby SGU powrócił na ekrany.

Pozostając w temacie - znacie tego młodzieńca, występującego w odcinku "Fresh Bones" serialu The X-Files? Był to 1994 rok, a chłopak miał wówczas 12 lat.

Dołączona grafika

Erixin
    Participant

O kurcze toż to najdzielniejszy z dzielnych wojaków z Przeznaczenia !!! Gdzież to wykopałeś?

Jamjumetley
    Participant

Akurat ten odcinek dzisiaj oglądałem 🙂

Lo'Rel
    Participant

Się Ronald nic a nic nie zmienił.

rick
    Participant

Witam wszystkichWłaśnie założyłem nowy temat - Kontynuacja SGU - mojego autorstwa(ciąg dalszy wkrótce) i jak chcecie to możecie wyrażać swoje opinie lub nawet swoje pomysły co do dalszej fabuły(postaram się je uwzględnić-lecz tylko te najlepsze)

Cross
    Keymaster

Panie, no daj pan spokój.

rick
    Participant

Panie, no daj pan spokój.

rozumiem że ci się raczej nie podoba-no cóż nie wszyscy mają ten sam gust..(bo sam txt jest chyba poprawny?)

Piotr
    Keymaster

Pomysł napisania kontynuacji jest fajny, wiele takich fanficów powstaje, więc można go przerzucić do działu opowiadań (co zaraz zrobię, ale wypadałoby popracować nad interpunkcją i kilkoma powtórzeniami, jeśli ma pójść dalej). Jest tam jednak pewien zgrzyt - Eli nie mógł nikogo obudzić po pół roku. Miał 2 tygodnie na uruchomienie dla siebie kapsuły, potem kończyło się podtrzymywanie życia.

I końcowa scena coś mi przypominała, ale nie wiem co 🙂

Hm... Najmłodsza postać serialu stoi i patrzy przez 'okno' gdzieś w przestrzeń, a potem jest zoom-out... Nie, też nie mogę skojarzyć. ;>

Dalsza część postów dotyczących opowiadania ricka trafiła do odpowiedniego tematu.

rick
    Participant

Dalsza część postów dotyczących opowiadania ricka trafiła do odpowiedniego tematu.

No to widzę że spełniłeś swoje "groźby" zawarte w tle(tylko nie wstawiaj jakieś 'kichy' że ten temat jest o czymś innym-bo o czym jak nie o bieżących sprawach

świata stargate-a jakaś kontynuacja czym innym jak właśnie tym nie jest? I okazuje się że poprawnie było te odczytane wcześniej przezemnie twoje zamiary i po prostu wywaliłeś temat na maksymalne odludzie - a tak się zapierałeś(okazuje się że fałszywie) że nie będzie żadnej 'zemsty'

No trochę szkoda bo wyżej(tj.w poprzednim już "przeniesionym" poście-napisałem ten w tzw.międzyczasie) widać już moje bardziej pojednawcze stanowisko - być może jednak za późno - cóż tak to nieraz już jest.. szkoda

ps.wykorzystam twój własny cytat:

"To można nazwać wieloma słowami. Ja użyję najłagodniejszego. Nietakt. Niestety celowy. "oj nieładnie..."

Pitmistrz
    Participant

Moim zdaniem dobrze że tamte posty zostały przeniesione do opowiadań.W końcu jest to temat o SGU a nie o opowiadaniu kontynuującym go.Po za tym nie jest to zemsta tylko obowiązki Security Team. 🙂

rick
    Participant

Po za tym nie jest to zemsta tylko obowiązki Security Team. 🙂

Twój dodany 'uśmieszek' świadczy o tym że myślisz dokładnie odwrotnie od tego co właśnie napisałeś...

Jamjumetley
    Participant

I okazuje się że poprawnie było te odczytane wcześniej przezemnie twoje zamiary i po prostu wywaliłeś temat na maksymalne odludzie - a tak się zapierałeś(okazuje się że fałszywie) że nie będzie żadnej 'zemsty'

Gdybyś poświęcił choć chwilę na zapoznanie się z forum, wiedziałbyś, że różne działy zostały skonstruowane po to, aby zachować porządek. Twoje zarzuty o spełnianie gróźb (sic!) są po prostu śmieszne.

i jak chcecie to możecie wyrażać swoje opinie lub nawet swoje pomysły co do dalszej fabuły

Chyba wiesz, kto to napisał. Chciałeś opinii, to je dostałeś. Są tacy politycy co coś powiedzą, a gdy ich słowa spotykają się z krytyką mówią, że źle ich zrozumiano. Pisząc fanfica musisz się przyłożyć. Jak popełnisz błąd to przyjmij to do wiadomości zamiast iść w zaparte.

Viewing 15 posts - 541 through 555 (of 590 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram