Forum Fantastyka Stargate StarGate, co dalej?

StarGate, co dalej?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • Q__
    Participant
    #241891

    Rowan J Coleman chciałby reBootować:
    https://www.youtube.com/watch?v=qy1sLaGWpOc
    Ja wolałbym kontynuację...
    A Wy jak sobie wyobrażacie ciąg dalszy tej historii/franczyzy?*

    * Pomijam, że póki co leży odłogiem, i pewnie długo tak pozostanie, co może i lepiej patrząc na niektóre dokrętki...

    MarcinK
    Participant
    #241893

    1. Reboot nie
    2. Kim jest ten koleś XD

    A Wy jak sobie wyobrażacie ciąg dalszy tej historii/franczyzy?*

    Ciężko powiedzieć. SG1 zostawiło nas w dość pustą galaktyką, Tollanowie, Replikatory, Asgardowie wymarli, Tok'ra i Gou'auldzi są na wymarciu, Noxowie stronią od kontatku. Poza Jaffa nie pozostaje wiele znanych światów które by się równały z Ziemią.
    Zawsze można wyciągnąć wątek Ritu, dalej otwierać wcześniej nieotwierane wrota itp. To samo można by zrobić w Galaktyce Pegaza.
    Galaktyka Ori została tylko muśnięta, może tam osadzić akcję nowego serialu?

    Q__
    Participant
    #241896

    Reboot nie

    Prawda, reBooty to ZUO! 😀

    Kim jest ten koleś XD

    Jednym z tych youtuberów, których wypowiedziami kiedyś Was zasypywałem na Phoenixie, a teraz zasypuję tu 😉 .

    SG1 zostawiło nas w dość pustą galaktyką

    W sumie to nie musi być złe, można pójść w kierunku bardziej realistycznego, tj. bardziej pustego 😉 , Kosmosu, poniekąd kontynuując trend z SGU. Mniej wojen i dyplomacji, więcej eksploracji...

    MarcinK
    Participant
    #241897

    Jednym z tych youtuberów, których wypowiedziami kiedyś Was zasypywałem na Phoenixie, a teraz zasypuję tu 😉 .

    Aaa, wiesz ja malo kiedy klikam w te linki xD

    Kosmosu, poniekąd kontynuując trend z SGU. Mniej wojen i dyplomacji, więcej eksploracji...

    I smutku

    Q__
    Participant
    #241898

    Aaa, wiesz ja malo kiedy klikam w te linki xD

    Tego się obawiałem 😎 .

    I smutku

    Szlachetnej melancholii i filozoficznej zadumy, powiedzmy... 😉

    The D
    Participant
    #242118

    * Pomijam, że póki co leży odłogiem, i pewnie długo tak pozostanie

    A tu nagle świat obiegł news, który może troche namieszać. otóż Amazon właśnie wykupił wytwórnię MGM, i jak nietrudno się domyślić, chodzi głównie o rozszerzanie zasobów usługi streamingowej Prime Video. MGM ostatnio słabo radził sobie finansowo, z dużych marek ciągnął go tylko James Bond. Ale w bibliotece mają prawa do wielu nieco zakurzonych, ale wciąż rozpoznawalnych IP: Mad Max, Robo Cop czy właśnie Star Gate. Amazon mógłby chcieć je wskrzesić, czy to w formie serialu, czy filmowej.

    Q__
    Participant
    #242119

    Star Gate. Amazon mógłby chcieć je wskrzesić, czy to w formie serialu, czy filmowej.

    Jakby ściągnęli Wrighta z Cooperem (a może i Emmericha), to The Expanse mogłoby dostać całkiem silną (wewnętrzną) konkurencję 😉 .

    BTW. Sądzisz, że cockingsowy crossover ST z SG to forma delikatnego lobbowania za powrotem tej drugiej marki?

    The D
    Participant
    #242120

    Przyznam, że nie oglądałem fanfilmu. Ale samo przypomnienie o uniwersum SG, czy to celowe, czy wynikające po prostu z faowskiej nostalgii.
    Natomiast co do wyciągania Emmericha z emerytury t sam nie wiem. Głośne nazwisko przyda się marketingowo, ale może niech on już tam dogląda całości z godnej acz odległej pozycji "Ojca założyciela" 😀

    Q__
    Participant
    #242121

    Przyznam, że nie oglądałem fanfilmu.

    Nie dziwota, jeszcze premiery nie miał (jest tylko teaser) 😀 .

    ale może niech on już tam dogląda całości z godnej acz odległej pozycji "Ojca założyciela" 😀

    +/- o czymś takim myślałem. Po "ID4 2" bałbym mu się powierzyć zbyt silną kontrolę kreatywną 😉 .

    Q__
    Participant
    #242174

    No proszę... Nadciąga gra osadzona w uniwersum SG - Stargate: Timekeepers:

    (Co ciekawe, za powyższy projekt odpowiada polskie studio CreativeForge Games, mające na koncie takie tytuły jak Hard West i Phantom Doctrine.)

    MarcinK
    Participant
    #242313

    Dodatek z Wiedźminem mile widziany, w drugą stronę też

    Antychroniczny
    Participant
    #242581

    Ja bym chciał ujrzeć miękki reboot. Coś, co rzuci nowe światło na stare cywilizacje. Więcej zróżnicowania mitologicznego. (mitologię hinduską, hebrajską, słowiańską)
    Nie samym starożytnym Egiptem kosmos żyje.

    Znalazłem trailer, który według mnie dobrze nadawałby się na intro nowego serialu. (tylko że ja bym dał klasyczną melodię)

    Q__
    Participant
    #248716

    ReBooty mnie (już) nie bawią, ale edycjami remasterowanymi bym nie pogardził 😎 :
    https://www.youtube.com/watch?v=juqI5io2BlQ
    https://www.youtube.com/watch?v=MQsNBMfI6DI

    Q__
    Participant
    Q__
    Participant
    #250894

    Nie zaszkodzi, gdy spojrzeniu w przyszłość towarzyszyć będzie rzut oka w przeszłość, pokazujący gdzie poprzeczka wisi:
    https://www.youtube.com/watch?v=ZlVHkViRGVs

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram