Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Starfleet Command III - problemy, pytania, dyskusje

Starfleet Command III - problemy, pytania, dyskusje

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 96 total)
  • Author
    Posts
  • Qbah
    Participant
    #10782

    Jezeli chodzi o pierwszy problem, sprobuj opuscic sektor z shipyardem i wleciec tam jeszcze raz. Moze pomoze 🙂 Ewentualnie wyjsc z gry i wejsc jeszcze raz... Raz mialem taki problem, ale poczekalem chwilke i juz byl luz. Po chwili moglem juz normalnie kupic okret.Jezeli chodzi o drugi punkt, to jest to mozliwe. Jezeli Ty wlecisz w jakis wrogi obszar i ktos Cie atakuje, to mozesz albo Accept (i jest walka), albo Forfeit (wtedy tracisz okret i Cie przenosza). Komputet ma taki sam wybor: jezeli widzi, ze nie ma szans z Toba, to moze (ale nie musi :!:)wybrac Forfeit. Dzieki temu Ty dostajesz Prestige (choc troche mniej), a on "uchodzi" z zyciem 🙂 Jezeli taka sytuacja bedzie miala miejsce, stosowny komunikat pojawi sie na dole ekranu, tam gdzie sa rozne informacje... Pewnie go nie zauwazyles...

    ivan
    Participant
    #10803

    Cześć wam - mam lamerskie pytanie - czy ma ktos seriala do ST Starflet command 2 ????plessssss 🙂

    Qbah
    Participant
    #10840

    Sorka, ze tak dlugo ivan, ale plytki nie moglem znalezc... Oto serial do Sfc2:podam na priv'a - tak na wszelki wypadek 🙂

    Piotr
    Keymaster
    #11157

    To cytat z innego tematu:

    Mam piracką wersję SFC III 🙂 i podczas łączenia się (przez GameSpy) z którymkolwiek serwerem pojawia się komunikat o nieprawidłowym cd keyu. Da się jakoś ominąc ten problem???

    I fragment odpowiedzi:

    [...]No raczej nie da sie tego obejsc... chyba, ze znajdziesz jakiegos cd-key generatora do Sfc3 w necie... ja nie znalazlem 🙁

    Reyden
    Participant
    #11177

    Qbah : Miałes jakies problemy z instalacją TNG Mega mod ( ten 5 czesciowy ) z http://www.sfc3files.com ❓ ❓ Bo u mnie czesc 3 moda wywala błąd o nieznanym pliku unistal ( mam SFC III z patchem beta [chyba 1.01 ] ) , a wczesniej instalowałem 1 i 2 częśc moda

    Qbah
    Participant
    #11178

    Ja mialem identycznie. Musisz skasowac lub zmienic nazwe tego pliku (Uninstall.exe zmien na np. uninstal.bak), wtedy pojdzie gladko. Jest w komentarzach pod modem na http://www.sfc3files.com i chyba tez w readme napisane 🙂

    Reyden
    Participant
    #11180

    AhaPo zainstalowaniu czesci I i II moda, zacząłem grac borgiem , pierwsze co dostałem to Diamond P.S. Cos mi nie wychodzi asymilacja statków Jestem w zasięgu transportera, wysylam pierwszą drone na pokład statku wroga , jest OK , potem nie moga wysłac następnych Co jest ??P.S. Czy bonusowy prestiz pochodzi ze statków zasymilowanych/zdobytych ??

    Qbah
    Participant
    #11182

    Aha

    Po zainstalowaniu czesci I i II moda, zacząłem grac borgiem , pierwsze co dostałem to Diamond 

    P.S. Cos mi nie wychodzi asymilacja statków 

    Jestem w zasięgu transportera, wysylam pierwszą drone na pokład statku wroga , jest OK , potem nie moga wysłac następnych 

    Co jest ??

    P.S. Czy bonusowy prestiz pochodzi ze statków zasymilowanych/zdobytych ??

    Zainstaluj wszystkie czesci MODA ❗ Bez tych ostatnich jest duzo bugow i duzo rzeczy nie ma...

    No bo z Diamondem zaczynasz... U Borg Diamond jest ta sama klasa okretow, co Norway u Fedkow, czy K'Vort u Klingonow. Chyba ze grasz na wyzszym poziomie trudnosci, to Ci Pyramid daja ❗

    A jezeli chodzi o asymilacje, to wrogi statek musi miec oslony opuszczone z tej strony, z ktorej go atakujesz. Rowniez transportery musza sie naladowac po kazdym przeslaniu ❗ Jezeli dobrze pamietam, to w Diamondzie standardowo masz mozliwosc przeslania na raz jednego oddzialu dron (potem kupisz lepsze transportery, to bedzie mozna wiecej). Musisz poczekac, az sie transporter naladuje, dopiero wtedy mozesz kolejna przeslac grupe.

    I na koniec: tak. Za kazdy zdobyty okret masz dodatkowy prestige. Rzeklbym, ze jest to jedyny efektywny sposob na zdobywanie prestige. Np. podczas atakowania frachtowcow, za pomyslne zakonczenie misji masz cos kolo 500 prestige, a za kazdy dodatkowy zdobyty frachtowiec dostajesz cos kolo 700 ❗ Czyli jezeli wszystkie zdobedziesz (a jest ich ok. 6-8 ) to wtedy na koniec dostaniesz 4700-6100 prestige ( w porownaniu do 500 za samo ich zniszczenie :!:). Roznica jest ogromna, nie sadzisz 🙂

    Rowniez czas misji i twoje uszkodzenia po wykonaniu misji wplywaja na to, ile prestige dostaniesz...

    Reyden
    Participant
    #11183

    na razie wgrałem czesci I-IV , na czesc V czekam z 5 h ( tyle przez moje łacze sie sciąga )Ale ostatnio cos sie zmieniło , jak dobrze pojdzie to w 8-15 minut bedę maił cześc V modaA co do gry , to długo nie pogram ( mam tylko 64 mb ramu )Nawet przy detalch minimalnych gra trochę zwalnia ( poza misjami )mam Durona 700 MHZ , 64 mb ram i GF2MX ( jak dobrze pojdzie to po 10 lipaca bedę miał 320 mb ram )

    Qbah
    Participant
    #11557

    Grajac ostatnio w Dominion Wars MOD do Sfc3 zauwazylem, ze kiedy przylacze jakis okret do mojej floty, to w ogole nie mam tych "specjalnych" misji w Conquest 😕 Spy games, War games... NIC 👿 A nawet fajne sa... (szczegolnie War games 8) ). Czy ktos ma podobny problem ❓

    Krusty
    Participant
    #11907

    Mam mały problem otóż zainstalowałem poprawke direct9fix i teraz gra woła o włożenie płyty chociaż jest w czytniku. Wie któś jak to naprawić. .....Już naprawilem okazało że się gryzie z CloneCD.

    Coen
    Participant
    #14936

    Ja zaś mam inny problem. Jak gram w kampanie klingońską, na misji co trzeba rozwalic rakelianski konwoj wywala mi bład tak gdzies po kilku minutach tej misji, ktos wie jak sie pozbyc tego problemu?

    ....

    już po sprawie, problem naprawia instalacja patcha 1.01 beta UK

    Jean Luck Picard
    Participant
    #15861

    wie ktoś może jak doistalowywac mody do sfc3 ?

    do bc są spejalne programiki a nie mam pojęcia jak to jest ze sfc3 !?

    mam również pare modów do sfc 2 i też mam kłopot z ich zainstalowaniem !

    czy może mi ktoś pomóc? czytałem wszystkie posty wtym dziale i odwiedzałem strone sfc3files.com ! niestety potrzebuje jednak pomocy !

    =/2=

    Piotr
    Keymaster
    #15870

    Jesli sciagnales jakis mod, sprawdz czy nie ma przy nim instrukcji jak odpalic. Jak nie to daj znac jaki to mod, moze ktos z forum go instalowal.

    Jean Luck Picard
    Participant
    #15871

    dziękuje za pomoc ! ja chciałem dowiedzięć się tylko czy jest jakiś program tak jak do bc który doistalowywuje mody ! a te pliki z instrukcją txt. nie wyjasniaja mojego prblemu !!!=/=

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 96 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram