Forum Fantastyka Gry Starcraft II

Starcraft II

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 139 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #110640

    Ciekawostka: jeszcze raz ten sam zwiastun, ale z naszym dubbingiem.

    Dołączona grafika

    Dalek
    Participant
    #110664

    Pl wersja - bez Tricii Helfer - nope.

    CSky
    Participant
    #110935

    Zdaje mi się czy jutro wychodzi nowy dodatek do SC 2. Kluczyk jest i czekam na tego singla. Multi jakoś mnie nie rusza, pogram czasem. Jeżeli chodzi o MP. większości wypadkach gram w copa.

    Slawek
    Moderator
    #110976
    Slawek
    Moderator
    #111051

    Kampania HotS choć dobra, to pozostawiła pewien niedosyt, głównie przez niski poziom trudności i niewielką ilość misji. Zagrałbym tym samym od czasu do czasu jakieś niezobowiązujące multi, ale prawdę mówiąc nigdy nie bawiły mnie starcia z przypadkowymi ludźmi, ani żadne walki rankingowe. Gdyby ktoś tym samym był chętny od święta coś zagrać, to mój Battletag to Suavek#2879. Poziom niedzielnego gracza ;), w ranked trafiłem do Silver tylko. Nie mam zamiaru tego męczyć licząc sekundy przy stawianiu budynków i wydziwiając z nie wiadomo jakim micro. Ot pograć czasem dla relaksu.

    Silver Phoenix
    Participant
    #111229

    Z okazji piętnastolecia Starcrafta można zdobyć trzy specjalne portrety. Wystarczy rozegrać jeden mecz w dowolnym trybie sieciowym. Mamy na to czas do 17 kwietnia.

    http://www.gram.pl/news/2013/03/31/mija-15...-w-dwojce.shtml

    Silver Phoenix
    Participant
    #111453

    ...mój Battletag to Suavek#2879.

    Moonstorm#2137

    Może by tak podwiesić listę jakby zaczęło się zbierać więcej osób?

    Slawek
    Moderator
    #112665

    ;>

    Piotr
    Keymaster
    #112712

    Zerglingi są słodziutkie. ;>

    Slawek
    Moderator
    #115586
    Slawek
    Moderator
    #115935

    Gdyby kogoś interesowało, to Arcade jest już dostępny całkowicie za darmo w ramach Starcraft 2 Starter Edition. Chyba poszerzyli także opcje Custom Game do wszystkich trzech frakcji dla osób grających za darmo.

    Jamjumetley
    Participant
    #121650

    Oryginalnego Starcrafta dopiero zaczynam, a poza tym mam jeszcze kilka innych gier do przejścia (Mass Effect, Dead Space, Deus Ex, XCOM, Grey Goo). Warto za te cenę kupić i odłożyć na potem? Czekać i kupić później całą trylogię? Odpuścić sobie? https://cdp.pl/starcraft-ii-battle-chest-pud-pc.html

    Slawek
    Moderator
    #121651

    Warto. Gry Blizzarda/Activision są drogie i rzadko tanieją. A z tego co widziałem ten artbook jest całkiem ładny, podobnie jak sam box. Za 80zł zdecydowanie warto.

    Na całą trylogię w podobnej cenie, to pewnie poczekasz jeszcze ze trzy-cztery lata, jak nie więcej.

    Jamjumetley
    Participant
    #121652

    Takiej odpowiedzi się obawiałem 😉 Przez te wszystkie promocje lista czekających gierek się wydłuża, a czasu na granie coraz mniej 😛 Dzięki za szybką odpowiedź.

    EDIT: PFFF LOL ROTFL. Zerknąłem na battle.net. Cena The Complete Collection jest iście kosmiczna - 60 Euro. Rzeczywiście szybko nie stanieje do sensownego poziomu.

    Piotr
    Keymaster
    #121655

    Warto jednak dodać, że mimo iż gry Blizzarda nie tanieją, to też nie rozczarowują. No, przynajmniej mnie.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 139 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram