Forum Fantastyka Gry Starcraft II

Starcraft II

Viewing 4 posts - 136 through 139 (of 139 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #121656

    HotS tak troszkę mnie rozczarował. 😉 "Za mało" i zbyt liniowo w porównaniu do WoL. Nie miałem jakoś motywacji, by przechodzić kampanię drugi raz.

    Jamjumetley
    Participant
    #121662

    Zamówienie odebrane dziś w kiosku. Paczka nie uszkodzona, zawartość w idealnym stanie.

     

    Ładne pudełko z wytłoczonym logo gry. Z przodu odchylane skrzydło z fajną grafiką pod spodem. Sama płyta DVD zapakowana dość biednie - kartonik z dwoma numerami seryjnymi. W zestawie gruby poradnik do gry (walkthrough) na papierze cienkim jak w brukowcach 😛 Niestety nie artbook 🙁 Dodatkowo mała ulotka zwana instrukcją, kod na boosterek do Hearthstone, kod na wypróbowanie World of Warcraft do 20 poziomu i już nieaktualny kod na wypróbowanie Starcraft II.

     

    Mimo narzekania na to i owo jestem raczej zadowolony, ale samą grę odpalę sam nie wiem kiedy.

    Kurczaczek
    Participant
    #121829

    Co myślicie o Heroes of the storm z Blizzarda? Uniwersa Warcrafta, Diablo i Starcrafta są jednymi z moich ulubionych i zastanawiam się czy nie pograć, jednak wiem jak działa na mnie MMO. Warto?

    Piotr
    Keymaster
    #121830

    Od HotS raczej trudno się uzależnić. Robi fajne wrażenie na początek, ma zróżnicowane mapy i ich mechanikę, wszystko jest ładne i efektowne, jak to zawsze u Blizzarda, ale jednak zawsze jest ten sam cel - zniszcz obóz wroga. Gdy już nabijesz kilka leveli, zbierzesz trochę monet, by móc coś kupić, to gra powszednieje. Nadal jest fajnie, ale nie na tyle, by grać więcej niż wymaga ukończenie codziennego zadania.

Viewing 4 posts - 136 through 139 (of 139 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram